Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Міжнародна технічна допомога

ПРОЄКТ МТД - USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»

11 грудня 2023 - 13:15

19.05.2022 Запорізькою обласною військовою адміністрацією укладено Меморандум про взаєморозуміння щодо надання технічної допомоги з Кімонікс Інтернешнл Інк./Програма USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Проєкт спрямований на гуманітарну та технічну підтримку внутрішньо переміщених осіб та посилення спроможності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в наданні екстрених послуг населенню яке зазнало психологічних та фізичних травм в результаті російського військового нападу.

У грудні 2023 року Запорізька обласна військова адміністрація в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), отримала пневмокаркасні надувні намети на суму 3 795 000,00 грн.

Зазначене майно планується передати на баланс Головному управлінню ДСНС у Запорізькій області для облаштування «Пунктів Незламності». 

Читайте також

Енергодар – Кагарлик: пліч-о-пліч в часи енергетичної нестабільності

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 638 ударів по 40 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1455-го дня війни

Близько до фронту – поруч із людьми: Верховний комісар ООН у справах біженців Бархам Саліх – у Запоріжжі

Житло, евакуація, медицина: Міністр соцполітики, сім’ї та єдності України – один день у Запорізькому регіоні

Всеукраїнська премія «15 до 15»: запорізьких учнів запрошують до участі

Уряд розширює програми енергетичної підтримки житлового сектору

Уряд ухвалив зміни до програми «Національний кешбек»

ПРЯМА ЛІНІЯ із Бухаріною Людмилою Михайлівною

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.02.2026

В Запоріжжі відбудеться зустріч крафтярів