Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко: “Працюємо, аби люди повернулися до своїх осель вже в першому півріччі!”

27 січня 2024 - 15:00

За дорученням Президента України в обласному центрі триває відновлення багатоповерхівок, які постраждали внаслідок ракетних ударів військовослужбовців рф. Очільник ЗОВА перевірив хід робіт на двох об’єктах.

На Соборному, 151 реконструкцію виконано на 70%. В понівечених квартирах зроблено внутрішнє оздоблення. Повністю відновлено дах, замінено електомережі й внутрішні комунікації, завершено благоустрій прибудинкових територій. Для безпеки жителів побудувано абсолютно нове модульне укриття. 

На Сталеварів, 16 зведено зруйнований під’їзд, прокладено інженерні мережі, відновлено несучу частину покрівлі. Триває ремонт квартир у сусідніх під’їздах та зведення найпростішого укриття. 

  • Продовжуємо відновлювати зруйновані будинки. Фахівці використовують сучасні технології, дотримуються правил вогнезахисту дерев'яних та металевих конструкцій, а також проводять повну термомодернізацію. Працюємо, аби люди повернулися до своїх осель вже в першому півріччі!

Читайте також

ПРЯМА ЛІНІЯ із Бухаріною Людмилою Михайлівною

Канікули на Закарпатті: перша група запорізьких дітей прибула на відпочинок за проєктом «Карпатська зміна»

Запорізькі школярі першими в Україні пройдуть інтенсивний курс із нацспротиву на Київщині

Фінанси не мають бути ще одним фронтом: Нацбанк України запустив освітній розділ для Захисників, Захисниць та їхніх родин

«Повернення: Україна – родина – дім»: у Запоріжжі відбувся тренінг із реінтеграції дітей, евакуйованих за кордон

Чернігівка – Східниця: зміцнення співпраці між громадами

Підприємці Запоріжжя та області!

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 02.06.2026

Харківський національний університет Повітряних сил ім. Івана Кожедуба оголошує набір на навчання

Упродовж доби окупанти завдали 890 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Вони стали щитом для Запоріжжя: бригада «Кара-Даг» відзначила річницю створення

Інклюзивний бізнес-простір: практичні рішення для роботодавців