Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

Регіональний план управління відходами до 2035 року Запорізької області розроблятиметься відповідно до нового закону України «Про управління відходами», який набрав чинності у липні цього року

5 лютого 2024 - 08:58

09.07.2023 набув чинності Закон України «Про управління відходами», який докорінно змінив систему управління відходами в Україні та запроваджує систему розширеної відповідальності виробника, сприяння підготовці відходів до повторного використання, рециклінгу і відновлення відходів, у тому числі зменшення обсягів їх захоронення.

Відповідно до Національного плану управління відходами до 2030 року передбачено розроблення та затвердження в установленому законом порядку регіональних планів управління відходами. Регіональний план управління відходами – є деталізацією Національного плану управління відходами, в свою чергу місцеві плани управління відходами – це деталізація Регіонального плану на рівні громад та підґрунтя для інвестицій.

Наприкінці 2021 року в області було розроблено проєкт Регіонального плану управління відходами Запорізької області до 2030 року, однак процес його затвердження призупинився через вторгнення російських окупантів. Відтак, проєкт 2021 року потребує актуалізації та оновлення відповідно до чинного законодавства.

Наразі розпочато роботу щодо оновлення регіонального плану області. Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 22.01.2024      № 29 створено робочу групу з розробки проєкту Регіонального плану управління відходами до 2035 року.

Ознайомитися з Порядком розроблення та затвердження регіональних планів управління відходами можна за посиланням: http://surl.li/jdyxg

Наголошуємо, що цільові показники, встановлені регіональним планом, є обов’язковими для перенесення до місцевих планів управління відходами територіальних громад Запорізької області.

За більш детальною інформацією та з пропозиціями до проєкту Регіонального плану управління відходами до 2035 року просимо звертатися до Департаменту захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації телефоном 0612246108 або на ел. пошту dzd@zoda.gov.ua.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 728-го дня війни

СБУ повідомила про підозру власнику Інтернет-провайдера, який налагоджував зв’язок російським спецслужбам у тимчасово окупованому Енергодарі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Рашисти завдали 516 ударів по 17 населених пунктах

Допоки ми не зрадили своїй меті, справа полеглих героїв жива

В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Окупанти завдали 435 ударів по 19 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан