Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Представники Василівського осередку юнацького руху “Байда” склали урочисту клятву

8 лютого 2024 - 10:20

Очільник Запорізької ОВА Іван Федоров долучився до урочистого заходу, під час якого юнаки з Василівського осередку руху ”Байда” склали клятву. Молодь присяглася бути гідними громадянами та патріотами України, надійною опорою рідним та близьким, поважати товаришів, прагнути до саморозвитку, а головне - берегти честь руху та зміцнювати його авторитет. 

  • Тільки но ви склали присягу, і я дуже вдячний, що ви - саме та молодь, яка буде нести патріотизм. Вдячний батькам, які роблять усе, аби їхні діти були прикладом для інших. Впевнений, що завдяки таким, як ви, ми будемо жити в оновленій державі, - зазначив Іван Федоров.

Відкриття осередку юнацького руху для підлітків Василівського району відбулося 20 вересня 2023 року. Відбіркові випробування успішно пройшли 20 учасників. 

Основним напрямком діяльності “Байди” є виховання патріотизму, відповідальності та любові до Батьківщини. Ціль - формування правової свідомості та культури в дітей, організація змістовного дозвілля, розвиток та вдосконалення талантів, а також підтримка здорового способу життя.

Читайте також

ПРЯМА ЛІНІЯ із Бухаріною Людмилою Михайлівною

Канікули на Закарпатті: перша група запорізьких дітей прибула на відпочинок за проєктом «Карпатська зміна»

Запорізькі школярі першими в Україні пройдуть інтенсивний курс із нацспротиву на Київщині

Фінанси не мають бути ще одним фронтом: Нацбанк України запустив освітній розділ для Захисників, Захисниць та їхніх родин

«Повернення: Україна – родина – дім»: у Запоріжжі відбувся тренінг із реінтеграції дітей, евакуйованих за кордон

Чернігівка – Східниця: зміцнення співпраці між громадами

Підприємці Запоріжжя та області!

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 02.06.2026

Харківський національний університет Повітряних сил ім. Івана Кожедуба оголошує набір на навчання

Упродовж доби окупанти завдали 890 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Вони стали щитом для Запоріжжя: бригада «Кара-Даг» відзначила річницю створення

Інклюзивний бізнес-простір: практичні рішення для роботодавців