Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

USAID підтримає створення безпечних шкіл у Запорізькій області

15 лютого 2024 - 09:45

Про посилення взаємодії та подальшу підтримку мешканців Запорізької області домовились голова ЗОДА Іван Федоров та керівник проекту Демократичне врядування у Східній Україні Майкл Стівейтер.

Агенція USAID надає суттєву допомогу регіону з початку повномасштабного вторгнення рф - громади області отримали побутову техніку, меблі для облаштування місць проживання ВПО,  обладнання  для вуличних пунктів обігріву, оргтехніку для органів влади усіх рівнів, а також будівельну техніку для відновлення інфраструктури.

Іван Федоров подякував представникам USAID за всебічну підтримку та запропонував взяти участь у реалізації проєктів зі  створення безпечних умов для впровадження шкільного навчання у змішаному форматі.

  • Для того, щоб мешканці Запорізької області могли повернутися у свої домівки, необхідно забезпечити комфортні та безпечні умови для навчання дітей. Ми плануємо не тількі продовжити облаштування укриттів у навчальних закладах, а й побудувати підземну школу, - зазначив посадовець.

За словами Майкла Стівейтера, міжнародна організація готова допомогти з комп'ютерами та іншою оргтехнікою для майбутньої школи, а також  надати обладнання для ЦНАПів у громадах регіону.

Ще представники агенції запропонували організувати навчання для співробітників паспортних центрів та фахівців, які будуть проєктувати та відновлювати міста і селища, зруйновані російськими окупантами.

Крім цього, USAID надасть допомогу фермерам регіону. Для них готують проєкти з підтримки садівництва, вирощування ягід та подальшої переробки врожаю.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 821-го дня війни

Відновлення йде за планом, роботи планують завершити до серпня, – Іван Федоров про реконструкцію зруйнованого будинку

«Закликаємо споживачів до ощадливого і відповідального енергоспоживання»: про енергетичну ситуацію в Запорізькій області

ЮНІСЕФ та «Облводоканал»: нові можливості для співпраці

Як долучитися до кампанії з підтримки виробників «Зроблено в Україні»

Врожай під вогнем: як запорізькі аграрії вирощують хліб біля лінії фронту

Аптечки першої медичної допомоги для запорізьких шкіл

Запорізька молодь об'єдналася на форумі MEET-UP для діалогу про майбутнє

«Траєкторія» – освітньо-грантова програма для ветеранів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 376 разів ударили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 820-го дня війни