Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан

19 лютого 2024 - 19:25

Про стан об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту на території Запорізької області розповів т.в.о. директора Департаменту цивільного захисту населення Олексій Караулов під час традиційної наради голови ОДА з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та очільників РВА.

Наразі загальний фонд захисних споруд цивільного захисту на підконтрольних територіях регіону становить 1354 об’єктів, з них 352 сховища та протирадіаційні укриття, 1002 - найпростіші укриття.

Як зазначив Олексій Караулов, задля приведення об’єктів до належного стану проводяться щоквартальні комісійні перевірки. За їхніми результатами, 1110 (82%) об’єктів захисних споруд – готові та обмежено готові до використання за призначенням, 244 (18%) – не готові.

  • Можемо сказати, що результати непогані. Це підтверджується зменшенням кількості скарг від наших громадян стосовно доступності та стану укриттів. Посилено працюємо в цьому напрямку. Особливу увагу приділяємо Запоріжжю, де зараз проживає велика кількість ВПО, - наголосив посадовець.

Крім цього, планують задіяти в якості укриттів підземні паркінги та підземні переходи. Ще одне завдання - активізувати роботу з балансоутримувачами.

Для координації робіт з облаштування укриттів та сховищ в області буде створено Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту як таких, що мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення, у належний стан. 

 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ