Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан

19 лютого 2024 - 19:25

Про стан об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту на території Запорізької області розповів т.в.о. директора Департаменту цивільного захисту населення Олексій Караулов під час традиційної наради голови ОДА з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та очільників РВА.

Наразі загальний фонд захисних споруд цивільного захисту на підконтрольних територіях регіону становить 1354 об’єктів, з них 352 сховища та протирадіаційні укриття, 1002 - найпростіші укриття.

Як зазначив Олексій Караулов, задля приведення об’єктів до належного стану проводяться щоквартальні комісійні перевірки. За їхніми результатами, 1110 (82%) об’єктів захисних споруд – готові та обмежено готові до використання за призначенням, 244 (18%) – не готові.

  • Можемо сказати, що результати непогані. Це підтверджується зменшенням кількості скарг від наших громадян стосовно доступності та стану укриттів. Посилено працюємо в цьому напрямку. Особливу увагу приділяємо Запоріжжю, де зараз проживає велика кількість ВПО, - наголосив посадовець.

Крім цього, планують задіяти в якості укриттів підземні паркінги та підземні переходи. Ще одне завдання - активізувати роботу з балансоутримувачами.

Для координації робіт з облаштування укриттів та сховищ в області буде створено Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту як таких, що мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення, у належний стан. 

 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 881-го дня війни

Жнива в Запорізькій області: врожай зібрано на 94 % засіяних ранніми зерновими площ

Реформа шкільного харчування: досвід та перспективи

«Наша мета – в найкоротший термін передати ключі від квартир їхнім власникам», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров щодо відновлення зруйнованого будинку

«Ситуація з енергозабезпеченням в Запорізькій області поступово покращується», – речниця ПАТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні графіки відключень

Одна година без вуличного освітлення – 1,5 тисячі домогосподарств зі світлом

Державний пакет акцій АТ «ЗАлК» – на приватизаційному аукціоні

Українські банки видали перші кредити на розвиток альтернативних джерел енергії за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

Закупівлю шкільних автобусів на понад 86 мільйонів гривень оголосив Департамент освіти і науки Запорізької ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 463 удари по 11 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 880-го дня війни