Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

“Наше завдання - стабільний розвиток усіх територій регіону”: в обласному центрі відбувся Форум відновлення

27 лютого 2024 - 13:20

За ініціативи Ради відновлення Запоріжжя в обласному центрі відбувся Форум відновлення, до якого долучився заступник голови Запорізької ОДА Євген Мироненко, представники громадського та освітнього сектору, органів місцевого самоврядування, підприємці та волонтери.

Мета заходу – створити ефективну модель відбудови та проаналізувати хід відновлювальних робіт. Зокрема учасники Форуму обговорили напрямки взаємодії між місцевою та державною владою, а також можливості залучення міжнародних ресурсів.

Експерти Ради відновлення Запоріжжя протягом літа-осені 2023 року провели опитування серед громадян щодо впливу війни на місто та його майбутнього розвитку, а також проаналізували виклики, з якими область може зіткнутися під час відбудови. 

Тетяна Жавжарова, голова ГО “Екосенс”, зазначила, що для дослідження були обрані найбільш вразливі сектори, які є ключовими для сталого розвитку міст. 

Крім цього, організатори презентували Дорожню карта зеленого відновлення обласного центру, яка допоможе зробити Запоріжжя екологічно безпечним містом. 

  • Від навколишнього середовища залежить не лише швидкість відбудови, а й безпосередньо розвиток соціуму. Обласна влада системно працює над створенням безпекового середовища в громадах, складовою якого є екологічна безпека. Саме безпечне середовище може стати основним чинником, який дозволить забезпечити відновлення та розвиток територій з залученням відповідних інвестицій. Наше завдання - стабільний розвиток усіх територій регіону, - наголосив Євген Мироненко.

 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ