Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Інформація для ВПО

У Запоріжжі відбудеться Ярмарок вакансій для ВПО

27 лютого 2024 - 15:45

6 березня 2024 року о 13.00 у приміщенні Незламного хабу (м. Запоріжжя, вул. В. Зайцева, буд. 9, ПК «Орбіта»), відбудеться Ярмарок вакансій для внутрішньо переміщених осіб.
На заході можна буде отримати інформацію щодо:
  • умов працевлаштування на великі підприємства міста;
  • послуг служби зайнятості, зокрема – профначання, сприяння підприємницьким ініціативам, тимчасова зайнятість та ін;
  • змін у законодавстві для ВПО;
  • умов бронювання військовозобов’язаних тощо.
А найголовніше –  відповіді на свої запитання можна отримати з перших вуст: від роботодавців (на захід запрошені представники десятка підприємств), фахівців із захисту прав ВПО, спеціалістів служби зайнятості та міського управління з питань праці.
Тож запрошуємо усіх бажаючих на Ярмарок вакансій!

Для попереднього підтвердження участі у заході треба лише заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/s1j1xEK3j7Pjd5Wb7

Зверніть увагу! Якщо ви не встигли або не мали змоги заповнити форму – приходьте у назначений час, Ярмарок все одно чекатиме на вас.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сontact-центру Запорізького обласного центру зайнятості за тел.: 0 800 33 67 28 або пишіть у наш Телеграм.

Читайте також

Компенсації, гранти та пільгові кредити: підприємцям Запоріжжя розповіли про актуальні програми фінансової допомоги

Захист для водіїв і пасажирів: у Запоріжжі на дорогах встановлюють антидронові сітки

Із Запорізького краю до норвезьких фіордів: 15 молодих людей побували в Осло

17 ворожих атак за тиждень: енергетики відновлюють пошкоджені мережі Запорізької області

Modern Learning Spaces: у 4 закладах освіти Запоріжжя розпочато облаштування сучасних лабораторій і навчальних кабінетів STEM-напрямів

СБУ викрила у Запоріжжі лікаря, який за $10 тисяч обіцяв оформити інвалідність

Відкрито набір на ювілейний потік програми Generation+

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.08.2026

Будуть посилені наші позиції на Донеччині завдяки двом оновленим угрупованням – звернення Президента

Загалом упродовж доби окупанти завдали 861 удар по 53 населених пунктах Запорізької області

Від ідеї до рішення: Регіональний молодіжний конгрес продовжує серію навчальних сесій у Запорізькій ОДА

Спільні сенси – спільне майбутнє: педагогів відзначили за внесок у розвиток освіти Запорізького краю