Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькому окружному адміністративному суді підбили підсумки роботи за 2023 рік

1 березня 2024 - 18:30

29.02.2024 відбулись загальні збори трудового колективу Запорізького окружного адміністративного суду стосовно підбиття підсумків роботи суду за 2023 рік під головуванням очільника суду Олега Прудивуса.

Участь у заході взяли судді та працівники апарату Запорізького окружного адміністративного суду, а також голова Третього апеляційного адміністративного суду Анатолій Коршун та Голова Запорізької обласної державної адміністрації, начальник обласної військової адміністрації Іван Федоров. 

У своєму виступі голова Запорізького окружного адміністративного суду Олег Прудивус зауважив, що протягом 2023 року суд гідно виконував фундаментальне завдання, яке полягає у справедливому, неупередженому та своєчасному вирішенні спорів у сфері публічно-правових відносин.

Також Олег Прудивус навів відповідні статистичні дані.

Так, у 2023 році на розгляді Запорізького окружного адміністративного суду перебували 14933 адміністративних справ та матеріалів, з яких у звітному періоді надійшло 12819. Було розглянуто 12675 справ та матеріал, що становить 85% від загальної кількості адміністративних справ та матеріалів, які перебували в провадженні суду. Залишок не розглянутих справ і матеріалів на кінець звітного періоду становить 2258 справ та матеріалів, що становить 15 % від загальної кількості адміністративних справ та матеріалів, які перебували в провадженні суду у 2023 році.

Також за словами очільника Запорізького окружного адміністративного суду вагомим показником, за яким можна робити висновок про ефективність роботи суду, є відсоток розгляду справ.

Олег Прудивус зауважив, що згідно з даними звіту «Базові показники роботи суду» в 2023 році середньомісячний показник розглянутих суддею справ та матеріалів судді на 47 % більше ніж у 2022 році.

 Додатково голова Запорізького окружного адміністративного суду поінформував присутніх про стан матеріально-технічного забезпечення суду, наголосив на необхідності додержання суддями строків розгляду справ та матеріалів, зазначив, що пріоритетним напрямком у роботі з громадянами має бути ввічливе до них ставлення. Голова суду окремо підкреслив, що ефективність судової влади насамперед залежить від її авторитету, адже довіра суспільства до суду має не менше значення, ніж досконалість законів або юридичних процедур.

В якості наступного доповідача на загальних зборах трудового колективу Запорізького окружного адміністративного суду виступила керівник апарату суду Любов Балика, яка прозвітувала про підсумки роботи апарату Запорізького окружного адміністративного суду, відзначила злагодженість і взаємодію у роботі між структурними підрозділами суду, незважаючи на об’єктивно існуючі проблеми та складнощі, подякувала всім працівникам апарату суду за належне виконання завдань по організаційному забезпеченню роботи суду.

Також заслухано звіти керівників структурних підрозділів суду, а саме: начальника відділу управління персоналом Наталії Заболотньої та начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Запорізького окружного адміністративного суду Олени Смир.

З промовою на зборах трудового колективу Запорізького окружного адміністративного суду також виступив голова Третього апеляційного адміністративного суду Анатолій Коршун, який високо оцінив результати роботи Запорізького окружного адміністративного суду в умовах запровадженого в Україні правового режиму воєнного стану та навів цифри про кількість розглянути справ у 2023 році Третім апеляційним адміністративним судом.

З промовою також виступив Голова Запорізької обласної державної адміністрації, начальник обласної військової адміністрації Івана Федорова, який віднайшов можливість особисто познайомитись з колективом Запорізького окружного адміністративного суду, та пересвідчитись в ефективності процесуальної діяльності Запорізького окружного адміністративного суду.

На завершення всі учасники загальних зборів трудового колективу Запорізького окружного адміністративного суду висловили впевненість у тому, що утвердження прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин на всіх етапах розбудови Держави має залишатись незмінним орієнтиром у роботі Запорізького окружного адміністративного суду.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ