Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Голова ЗОДА Іван Федоров презентував проєкти розвитку регіону міжнародним партнерам

4 березня 2024 - 09:05

Очільник  ЗОВА провів онлайн зустріч з  представниками Європейського інвестиційного банку та командою ПРОООН в Україні, на якій обговорили реалізацію проектів, які вже запущені у Запоріжжі, та нові напрямки співпраці. 

У заході взяли участь голова постійного представництва ЄІБ в Україні Жан-Ерік де Загон,  Лідер команди групи технічної координації НКПВУ керівник проєкту ПРООН Irop Кістеньов-Кавказький, керівниця портфоліо ПРОООН Марія Гуцман та старша кредитна інспекторка ЄІБ Сільвестро Вайолейн.

Іван Федоров подякував представникам ЄІБ і ПРОООН за постійну підтримку та допомогу регіону.

-    В мене є чудовий досвід співпраці з командами ЄІБ і ПРОООН в Україні. Ми реалізували багато корисних проектів разом. Впевнений, що наша співпраця і далі буде плідною та якісною, - зазначив посадовець.

Очільник ЗОВА запропонував  західним партнерам  декілька пріоритетних  напрямків взаємодії з розбудови регіону.

Перший -  це житло для внутрішньо переміщених осіб.  Кілька проєктів передбачають реконструкцію готелю, ремонт двох гуртожитків та зведення нових енергоефективних будинків в одній із громад Запорізької області.

Другий  -  реконструкція та модернізація медичних установ, які надають послуги як дорослим, так і дітям,  та будівництво сучасного реабілітаційного центру  у Запоріжжі.

Третій -  будівництво безпечних та комфортних підземних приміщень для навчання в одній із шкіл міста.

На заході також обговорили програму кредитування бюджетних закладів для проведення робіт з термомодернізації приміщень.

Читайте також

Понад 1 000 запоріжців приєдналися до забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Навіки у строю: у Запоріжжі вшанували поліцейських, загиблих за Україну

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.08.2026

«За кожним прапором, який майорить над нашими містами і селами, – життя Захисників і Захисниць», – заступник голови Запорізької ОДА Михайло Семікін

Соняшники пам’яті: у Запоріжжі відкрили нові стенди на Алеї пам’яті полеглих Героїв

Упродовж доби окупанти завдали 932 удари по 48 населених пунктах Запорізької області.

Дайджест новин Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Фізична та санітарна безпека: у Запоріжжі перевіряють готовність закладів освіти до нового навчального року

Компенсації, гранти та пільгові кредити: підприємцям Запоріжжя розповіли про актуальні програми фінансової допомоги

Захист для водіїв і пасажирів: у Запоріжжі на дорогах встановлюють антидронові сітки

Із Запорізького краю до норвезьких фіордів: 15 молодих людей побували в Осло

17 ворожих атак за тиждень: енергетики відновлюють пошкоджені мережі Запорізької області