Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Онлайн-уроки не перериватимуть під час повітряних тривог, а 24 запорізькі школи розпочнуть навчання за змішаною формою – рішення Ради оборони області

28 березня 2024 - 20:25

Рішення про безперервність навчання під час повітряних тривог та впровадження змішаної форми навчання для 24 закладів загальної середньої освіти Запоріжжя ухвалили сьогодні на засіданні Ради оборони області. Про це під час брифінгу повідомив голова Запорізької державної адміністрації Іван Федоров.

– В нас був запит від батьківських комітетів щодо організації освітнього процесу на території Запорізької області. Сьогодні Рада оборони підтримала два рішення. Перше – онлайн-навчання не має зупинятися під час повітряної тривоги. Відповідно за безпеку дітей, які здобувають освіту, несуть відповідальність безпосередньо батьки, а за безпеку вчителів, які впроваджують освітній процес – керівники закладів освіти, які повинні забезпечити їх всіма умовами, – зазначив Іван Федоров.

Друге рішення Ради оборони стосується запуску змішаного навчання у 24 школах Запоріжжя. Його ініціювали батьки учнів, а також підтримав виконкомом міської ради.

Як зазначає очільник області, спочатку вивчалося питання про відкриття 51 закладу освіти на території Запоріжжя, але після детального аналізу ситуації ДСНС, Нацполіцією, Держспоживслужбою було узгоджено лише 24 школи. В цих закладах розпочнеться навчальний процес з 1 квітня.

В цілях безпеки уроки проводитимуться одразу в укриттях. Таке рішення сприятиме безперервному навчанню учнів та збереженню їхнього здоров'я в разі непередбачуваних ситуацій. Перехід на змішаний формат навчання здійснюється виключно за бажанням батьків.


 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 821-го дня війни

Відновлення йде за планом, роботи планують завершити до серпня, – Іван Федоров про реконструкцію зруйнованого будинку

«Закликаємо споживачів до ощадливого і відповідального енергоспоживання»: про енергетичну ситуацію в Запорізькій області

ЮНІСЕФ та «Облводоканал»: нові можливості для співпраці

Як долучитися до кампанії з підтримки виробників «Зроблено в Україні»

Врожай під вогнем: як запорізькі аграрії вирощують хліб біля лінії фронту

Аптечки першої медичної допомоги для запорізьких шкіл

Запорізька молодь об'єдналася на форумі MEET-UP для діалогу про майбутнє

«Траєкторія» – освітньо-грантова програма для ветеранів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 376 разів ударили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 820-го дня війни