Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізьку область відвідала депутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель

2 квітня 2024 - 09:15

Забезпечення внутрішніх переселенців житлом, створення безпечного освітнього середовища, допомога силам оборони України та розбудова медичної галузі регіону – ці та інші нагальні питання голова Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров обговорив  з депутаткою Європарламенту Віолою фон Крамон-Таубадель під час її візиту до Запорізької області.

Очільник регіону відзначив важливість підтримки Європейського Союзу для України.

–       Хочу подякувати Європарламенту за безпрецедентну підтримку України, за рішучість депутатів Європарламенту створити Український фонд і покроково підтримувати нашу державу, за посилення санкційного тиску на росію та беззаперечну віру у те, що Україна обов'язково переможе, – зауважив Іван Федоров.

Голова облдержадміністрації зазначив, що до початку повномасштабного вторгнення в Запоріжжі мешкало понад 700 тисяч осіб. Регіон був важливим промисловим та аграрним центром, серцем електроенергетики не тільки України, а і всієї Європи.

–       Саме в Запорізькій області розташована найбільша гідроелектростанція України – Дніпровська ГЕС, яка є важливим джерелом відновлюваної енергії, і яка стала об'єктом масованого ракетного обстрілу зі сторони агресора, – пояснив голова ОДА.

Він зауважив, що з початку повномасштабної агресії Запоріжжя прихистило десятки тисяч переселенців з тимчасово окупованого півдня України. Сьогодні підтримка вимушених переселенців та будівництво  фортифікаційних споруд є першочерговими для обласної влади.

Представники Запорізької ОДА презентували гості проєкти життєзабезпечення регіону. Депутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель пообіцяла  підтримувати ці ініціативи.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ