Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Прозорість та підзвітність: проаналізовано тендери на понад 100 млн гривень

3 квітня 2024 - 17:40

Фахівці облдержадміністрації протягом тижня промоніторили дві завершені процедури публічних закупівель на суму 1 980 404 грн та 28 оголошених тендерів на суму 68 650 535 грн. Про це відзвітували на засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність», яка працює при Запорізькій обласній державній адміністрації.

Спеціалісти облдержадміністрації звернули увагу на оголошену процедуру Концерну «Міські теплові мережі» щодо закупівлі станції для приймання радіотелеграм від теплолічильників. Фахівці проводять додатковий аналіз лота щодо вимог, зазначених в тендерній документації. Сума тендеру – 9,6 млн грн.

Додаткового обгрунтування потребує тендер районної адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району щодо утримання внутрішньоквартальних територій - покіс трави. Такий проєкт коштуватиме обласному центру 4 млн грн.

Також проаналізовано тендер КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» щодо закупівлі фармацевтичної продукції. Сума лоту – 5,4 млн грн.

За результатами наради голови облдержадміністрації з розпорядниками бюджетних коштів організаторами публічних закупівель було прийнято рішення про скасування 2 непріоритетних в умовах воєнного стану лотів на загальну суму майже 7 млн грн.

Продовжується постійний моніторинг публічних закупівель. Визначено лоти для подальшого аналізу спеціалістами облдержадміністрації щодо обґрунтування очікуваної вартості та доцільності закупівель в умовах воєнного стану.

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ