Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ветерани та члени їх родин можуть безоплатно освоїти нові професії та працевлаштуватися завдяки проєкту «Разом»

11 квітня 2024 - 13:30

Стартував прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом». Це – унікальний проєкт для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

Програма дозволить опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами чи електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких.

Для участі у програмі не обовʼязково мати профільну освіту, знання у галузі енергетики та досвід роботи. Головне – бажання навчатися та працювати.

Учасникам програми пропонують:

  • офіційне працевлаштування та оплату праці з першого дня навчання;

  • освітню програму, затверджену Міністерством освіти;

  • безплатний курс навчання тривалістю у 20 тижнів, який передбачає проживання, харчування та проїзд до навчального центру в передмісті Вінниці.

Впродовж 3 тижнів учасники здобуватимуть теоретичні знання у навчальному центрі, потім на тих чекає оплачуване стажування на робочому місці, яке триватиме до вересня.

Заявки на участь у програмі приймаються до 19 квітня включно, результати відбору оголосять до 1 травня, навчання стартує вже у травні.

Детальніше – за посиланням.

Читайте також

Приватизація державного майна: на аукціон виставили об’єкт незавершеного будівництва – житлового будинку у Запорізькому району

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.05.2025

«Зроблено для Перемоги»: як держава підтримує виробників комплектуючих до зброї

Хвилина мовчання – наша спільна памʼять і вдячність

Впродовж доби окупанти завдали 421 удар по 11 населених пунктах Запорізької області

Геноцид кримськотатарського народу: біль, який триває і сьогодні

Голос молоді Запорізької області: запрацював єдиний інформаційний канал для молоді YoUA ZP

Знищені, проте не забуті: Запоріжжя вшанувало пам’ять жертв політичних репресій

В Запоріжжі відбувся перший чемпіонат із військово-спортивного багатоборства в пам’ять про загиблих поліцейських

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.05.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 343 удари по 11 населених пунктах Запорізької області

Від сучасних розробок до планів у сфері ШІ: науковці ЗНУ відзначили День науки