Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

12 квітня 2024 - 11:00

Служба безпеки зібрала обґрунтовані докази вини чергової колаборантки, яка підтримує окупаційний режим на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Зрадницею є депутат від забороненої партії опзж, яка після захоплення частини регіону добровільно перейшла на бік ворога та почала співпрацювати з окупантами.

Суд призначив їй покарання у вигляді 7 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади в органах влади строком на 15 років.

Встановлено, що після початку повномасштабного вторгнення вона закликала мешканців регіону підтримати окупантів. За це агресори запропонували їй посаду «керівника апарату військово-цивільної адміністрації Мелітопольського району».

Після свого призначення колаборантка сформувала «штат» апарату адміністрації, до якого набрала «однодумців».

На своїй посаді зрадниця усіляко сприяє діяльності окупаційної влади, координує діяльність підпорядкованих підрозділів, організовує та контролює роботу засобів масової інформації на тимчасово окупованій території Мелітопольського району.

За матеріалами Служби безпеки, суд визнав її винною за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Розслідування проводили співробітники СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Читайте також

Приватизація державного майна: на аукціон виставили об’єкт незавершеного будівництва – житлового будинку у Запорізькому району

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.05.2025

«Зроблено для Перемоги»: як держава підтримує виробників комплектуючих до зброї

Хвилина мовчання – наша спільна памʼять і вдячність

Впродовж доби окупанти завдали 421 удар по 11 населених пунктах Запорізької області

Геноцид кримськотатарського народу: біль, який триває і сьогодні

Голос молоді Запорізької області: запрацював єдиний інформаційний канал для молоді YoUA ZP

Знищені, проте не забуті: Запоріжжя вшанувало пам’ять жертв політичних репресій

В Запоріжжі відбувся перший чемпіонат із військово-спортивного багатоборства в пам’ять про загиблих поліцейських

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.05.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 343 удари по 11 населених пунктах Запорізької області

Від сучасних розробок до планів у сфері ШІ: науковці ЗНУ відзначили День науки