Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

12 квітня 2024 - 15:15

Вже 51 школа Запорізької області працює очно. Мама учня однієї зі шкіл, яка перейшла на змішану форму навчання, впевнена, що відновлення освітнього процесу – вагомий та виважений крок для прифронтового Запоріжжя. Це рішення ініціювали батьки, підтримала міська влада і погодила Рада оборони області. 

  • Були батьківські збори. Нам розповіли, які в школі укриття, як проходитиме навчальний процес. На сімейній нараді вирішили, що для дитини важливо навчатись офлайн. Син був дуже радий, бо він розумів, що це живе спілкування з однолітками та вчителем, –  ділиться мама учня Анастасія.

Змішане навчання відбувається наступним чином: навчальний процес офлайн повністю проводиться в укриттях. Там є все необхідне для уроків. Паралельно відбувається дистанційне навчання для дітей, батьки яких віддали перевагу онлайн-формату. Школи працюють за ротаційною моделлю змішаного режиму. Кожний клас відвідує заняття згідно зі встановленим графіком.

  • Зараз у нашому закладі здобувають освіту 232 учні, з них у змішаному форматі навчаються 111 дітей. Усі учасники освітнього процесу задоволені можливістю навчатися саме в школі, –  зазначила заступниця директора однієї зі шкіл Оксана.

Початку офлайну передувала кропітка багатомісячна робота, адже йдеться про безпеку дітей.

Учні більше за всіх зраділи, дізнавшись, що зможуть ходити на уроки очно. Дар’я, учениця 10 класу, зізналась, що їй не вистачало живого спілкування з однокласниками та вчителями.

  • Це було як ковток свіжого повітря. Ми всі обіймались. Взагалі, ходимо до школи і трішки абстрагуємось від війни, повернулись до того простого життя, яке у нас було, –  говорить Дар’я.

З виходом в офлайн покращився і рівень знань учнів, відмічає вчителька школи. Насамперед це пов’язано з тим, що педагоги можуть допомогти кожному школяру індивідуально. А діти, в свою чергу, краще сприймають інформацію під час прямого спілкування.

  • Змішана форма навчання - прекрасний вибір, і я, як вчитель, підтримую його. Коли діти навчаються в школі, я маю змогу підійти до них та допомогти з розв’язанням задач. Через екран комп’ютера це важко зробити, –  зазначає вчителька початкової школи Ніна.

Читайте також

Впродовж доби окупанти 342 рази вдарили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 821-го дня війни

Відновлення йде за планом, роботи планують завершити до серпня, – Іван Федоров про реконструкцію зруйнованого будинку

«Закликаємо споживачів до ощадливого і відповідального енергоспоживання»: про енергетичну ситуацію в Запорізькій області

ЮНІСЕФ та «Облводоканал»: нові можливості для співпраці

Як долучитися до кампанії з підтримки виробників «Зроблено в Україні»

Врожай під вогнем: як запорізькі аграрії вирощують хліб біля лінії фронту

Аптечки першої медичної допомоги для запорізьких шкіл

Запорізька молодь об'єдналася на форумі MEET-UP для діалогу про майбутнє

«Траєкторія» – освітньо-грантова програма для ветеранів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 376 разів ударили по Запорізькій області