Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

12 квітня 2024 - 19:00

На необхідності облаштування укриттів у школах регіону наголосив голова Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад за участі Президента України Володимира Зеленського.

Очільник області повідомив, що з початку повномасштабного вторгнення 30% працездатного населення регіону виїхало. Одна з причин – відсутність безпечного офлайн-навчання у школах.

– 60 тисяч учнів Запорізької області змушені здобувати переважно онлайн-освіту. Тому один із батьків має залишатися вдома. До того ж онлайн-навчання переривається на час повітряних тривог, а в Запоріжжі це майже 6 годин на добу. Саме тому ми поставили завдання – відновити офлайн навчання на території Запорізького регіону, – зазначив Іван Федоров. 

Посадовець повідомив, що з 1 квітня цього року частина закладів освіти Запоріжжя перейшла на змішане навчання – на сьогодні 10 тисяч учнів навчаються офлайн у 51 школі регіону. 

– Я окремо хочу відзначити Павлівську громаду Запорізької області, де з трьох шкіл змогли відновити офлайн навчання у двох. І сьогодні навіть є досвід, коли більш ніж 30 учнів з Дніпропетровської області та Запоріжжя їздять до цієї сільської школи, щоб діти отримували знанння  офлайн, – зауважив Іван Федоров.

Проте для забезпечення усіх дітей регіону можливістю повноцінного навчання в школах не обійтися без підтримки держави та міжнародних партнерів. 

– До 1 вересня ми плануємо відновити офлайн навчання і дати змогу ходити до школи ще 50 тисячам учнів на території Запорізького регіону. Для цього нам потрібно відремонтувати наявні укриття в ста двадцяти освітніх закладах та побудувати підземні школи. Ми розуміємо, що без держави, громад та міжнародних партнерів ми точно не впораємося , тож просимо про допомогу. Спільно точно дамо можливість дітям Запоріжжя та області здобувати якісну офлайн освіту, – підсумував голова ЗОДА.

Читайте також

Впродовж доби окупанти 342 рази вдарили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 821-го дня війни

Відновлення йде за планом, роботи планують завершити до серпня, – Іван Федоров про реконструкцію зруйнованого будинку

«Закликаємо споживачів до ощадливого і відповідального енергоспоживання»: про енергетичну ситуацію в Запорізькій області

ЮНІСЕФ та «Облводоканал»: нові можливості для співпраці

Як долучитися до кампанії з підтримки виробників «Зроблено в Україні»

Врожай під вогнем: як запорізькі аграрії вирощують хліб біля лінії фронту

Аптечки першої медичної допомоги для запорізьких шкіл

Запорізька молодь об'єдналася на форумі MEET-UP для діалогу про майбутнє

«Траєкторія» – освітньо-грантова програма для ветеранів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 376 разів ударили по Запорізькій області