Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«В кожному населеному пункті має бути острівок соціального оптимізму та стабільності, де буде світло, тепло та можливість спілкуватися», – Іван Федоров про пункти незламності

20 квітня 2024 - 14:35

На території Павлівської громади, в якій проживають близько 5 тисяч мешканці, обладнані 7 пунктів незламності. Зараз вони у режимі «очікування». У випадку відключення електроенергії готові відкритися протягом 4 годин. 

Як зазначає голова Павлівської громади Запорізького району, в пунктах незламності є все необхідне: генератори, вода, мобільний звʼязок, інтернет, живлення для мобільних пристроїв, куточки відпочинку, кімнати матері та дитини, медичні куточки. 

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров зазначив, що росіяни постійно атакують нашу енергосистему. Енергетики роблять все, аби якнайшвидше поновити мережі, проте ми повинні бути готовими до будь-якого розвитку подій. Один із кроків – організація спеціально обладнаних осередків.

– Пункт незламності в селі – це кожний другий будинок, де кожен сам собі облаштував погріб, генератор та усе необхідне. Але ж ми розуміємо, що в кожному населеному пункті має бути острівок соціального оптимізму та стабільності, де буде світло, тепло, можливість спілкуватися та обмінюватися новинами. Це вкрай важливо, – зауважив голова ЗОДА.

Наразі в Запорізькій області функціонують понад 430 пунктів незламності. Вони облаштовані у комунальних закладах та при управліннях ДСНС. 

Пункт незламності – це спеціально облаштоване місце, куди можуть звернутися мешканці під час тривалого відключення електроенергії чи тепла. 

Для отримання додаткової інформації про місце розташування найближчого пункту телефонуйте: 

  • 0 800 503 508 (Запорізький обласний контактний центр ЗОДА).

 

Читайте також