Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини про діяльність Офісу

Іван Федоров зустрівся з представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я – обговорили медичні потреби регіону

22 квітня 2024 - 09:50

Представники ВООЗ відвідали Запорізьку область, щоб зрозуміти потреби прифронтового регіону та скоригувати плани допомоги. 

Голова Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров разом з профільними спеціалістами регіону розповів про роботу медзакладів області та нагальні питання, що потребують особливої уваги. 

Очільник регіону подякував команді ВООЗ за плідну співпрацю та наголосив на необхідності забезпечення доступу до медичної допомоги населення в умовах війни. 

– Ми маємо долати нові виклики. Це і робота лікарень у надзвичайних ситуаціях, адже в регіоні вони виникають мало не щодня через атаки ворога. І надання реабілітаційних послуг постраждалим внаслідок агресії рф. Ще одна проблема – знезараження та підготовка води, щоб у разі блекауту наші лікарні не залишилися без водопостачання, – зазначив Іван Федоров.

Радниця голови ЗОДА Наталія Будяк зауважила, що сьогодні послуги з реабілітації є лише у  відповідних відділеннях медичних установ. Вона наголосила – необхідно створити в Запоріжжі повноцінний реабілітаційний центр, який надаватиме комплексну допомогу як військовим, так і цивільним.

Представники ВООЗ в Україні запевнили, що й надалі  співпрацюватимуть з регіоном та закриватимуть «гострі» потреби населення.

– ВООЗ продовжить підтримувати Запорізьку область та громади. Допомагатиме забезпечувати безперебійний доступ до медичної допомоги, відновлювати заклади охорони здоров’я та зміцнювати хірургію, травматологію та реабілітацію, – зазначив представник Всесвітньої організації  охорони здоров’я в Україні, доктор Ярно Хабіхт.

Представники ВООЗ відвідали медичні заклади Запоріжжя та області, щоб визначитися з потребами установ та надати їм необхідні ресурси.

Читайте також

Впродовж доби окупанти 342 рази вдарили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 821-го дня війни

Відновлення йде за планом, роботи планують завершити до серпня, – Іван Федоров про реконструкцію зруйнованого будинку

«Закликаємо споживачів до ощадливого і відповідального енергоспоживання»: про енергетичну ситуацію в Запорізькій області

ЮНІСЕФ та «Облводоканал»: нові можливості для співпраці

Як долучитися до кампанії з підтримки виробників «Зроблено в Україні»

Врожай під вогнем: як запорізькі аграрії вирощують хліб біля лінії фронту

Аптечки першої медичної допомоги для запорізьких шкіл

Запорізька молодь об'єдналася на форумі MEET-UP для діалогу про майбутнє

«Траєкторія» – освітньо-грантова програма для ветеранів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 376 разів ударили по Запорізькій області