Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запальний черліденг: запорізькі дівчата відточують свою майстерність

23 квітня 2024 - 11:00

Учениці однієї з запорізьких гімназій удосконалюють свої навички напередодні змагань з черліденгу в проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Керівниця гуртка «Фітнес-Бета» Тетяна Белькова розповіла, що учасниці команди дуже зацікавились проєктом, адже заняття не тільки сприяють фізичному розвитку, а й дозволяють знаходити нових друзів.

  • Я займаюсь черліденгом вже півроку і мені дуже подобається, адже це можливість вивчати нові танці. Також це корисно для здоров’я, - розповіла капітан команди Аліса Ніколаєва.

Наймолодша учасниця поділилась, що їй подобається відвідувати тренування, адже цей вид спорту дуже енергійний. Вона прийшла на заняття завдяки своїй подружці, а побачивши драйвовість черліденгу вирішила долучитись до команди. Звичайно, малеча легко заводить нові знайомства, тому дівчата вже стали найкращими подругами.

Дівчина докладає максимум зусиль, щоб її команда перемогла в регіональному етапі та представляла область на всеукраїнському рівні.


Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1620 дня війни

Безбар’єрна комунікація: як коректно спілкуватися з людиною, яка користується протезом

Традиції, стійкість та віра у майбутнє: Новоуспенівська, Приазовська і Малинівська громади відзначають День створення

Експорт під час війни: інструменти підтримки та нові можливості

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.08.2026

Одна людина загинула, ще 37 поранено внаслідок ворожих атак по Запоріжжю та Запорізькому району.

Реєстрація народження дитини: що варто знати батькам

34-та окрема бригада морської піхоти «Борисфен» запрошує вмотивованих громадян долучитися до захисту України

Від ідеї до гранту: стартувала програма підтримки молодіжного підприємництва для молоді з прифронтових регіонів

Уряд розподілив кошти для 130 майбутніх академічних ліцеїв на створення сучасних освітніх просторів

Упродовж доби окупанти завдали 954 удари по 54 населених пунктах Запорізької області

Протидія торгівлі людьми в умовах війни: допомога постраждалим та як уберегти від небезпеки дітей