Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Компас вкаже напрямок: в Запоріжжі школярі навчаються спортивного орієнтування

24 квітня 2024 - 11:30

Завдяки проєкту «Пліч-о-пліч» школярі отримують корисні навички та розкривають свої таланти. Серед них і команда зі спортивного орієнтування «Сірий вовк», учасники якої вирішили відкласти гаджети та долучитися до активного спорту.

  • Наша команда складається з учнів різного віку. За допомогою мапи та компаса діти навчаються орієнтуватися на місцевості. Є й такі, чиї навички та знання вже дозволяють робити це без допоміжних засобів, враховуючи тільки навколишні фактори, – поділилася вчителька фізичної культури Ірина Калиновська.

Спортивні активності подобаються дітям, які з радістю долучаються до своєрідної «гри». Учасниця команди Марія Собецька розповіла, що тренування є дуже корисними, адже набуті знання можна використовувати й у реальному житті.

  • Я люблю подорожувати - відвідувати нові місця. Тепер, отримавши нові знання, почуваюся набагато впевненіше. Навіть якщо я заблукаю, і буде відсутній інтернет, я не розгублюся, адже знаю, що робити в такій ситуації, - поділилася Марія. 

Під час тренувань діти отримали цікаве завдання – знайти цукерки  в спеціальних схованках, які були відмічені на мапах. Аби перевірити навички та здатність дітей адаптуватися до непередбачуваних ситуацій, організатори перемістили за декілька десятків метрів точку з цукерками. Учасники мали здогадатися, що вона десь поруч та звичайно знайти її. 

Перемогу здобула команда, гравці якої зібрали по 10 різних цукерок. Не обійшлось і без кумедних ситуацій – хлопець забув забрати цукерку в одній із локацій і прийшов до фінішу лише з 9 цукерками. Врешті решт, завдяки взаємодопомозі перемогла дружба.


Читайте також

Впродовж доби окупанти 342 рази вдарили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 821-го дня війни

Відновлення йде за планом, роботи планують завершити до серпня, – Іван Федоров про реконструкцію зруйнованого будинку

«Закликаємо споживачів до ощадливого і відповідального енергоспоживання»: про енергетичну ситуацію в Запорізькій області

ЮНІСЕФ та «Облводоканал»: нові можливості для співпраці

Як долучитися до кампанії з підтримки виробників «Зроблено в Україні»

Врожай під вогнем: як запорізькі аграрії вирощують хліб біля лінії фронту

Аптечки першої медичної допомоги для запорізьких шкіл

Запорізька молодь об'єдналася на форумі MEET-UP для діалогу про майбутнє

«Траєкторія» – освітньо-грантова програма для ветеранів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 376 разів ударили по Запорізькій області