Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

СБУ встановила ще 6 правоохоронців-перевертнів, які займаються репресіями та фабрикують «докази» проти українців на тимчасово окупованих територіях

29 квітня 2024 - 11:00

Служба безпеки України зібрала докази добровільної співпраці з ворогом ще 6 колаборантів, які вступили до так званої «правоохоронної системи» рф на тимчасово окупованих територіях України.

Вони займаються репресіями щодо проукраїнського населення регіону та фабрикують проти людей фейкові «кримінальні провадження» із надуманими «доказами».

Після початку повномасштабного вторгнення вони добровільно вступили до створеного агресором «головного управління мвс Запорізької області».

У лавах псевдоустанови їх включили до складу райвідділів та призначили у підрозділи «дізнання, карного розшуку, дільничних поліцейських та чергової частини».

Перебуваючи на «посадах» зловмисники регулярно приймають участь у рейдах щодо пошуку проукраїнськи налаштованих мирних мешканців, а також виявлення українського підпілля та руху опору.

Також колаборанти брали участь в охороні «виборчих дільниць» під час проведення незаконного референдуму та виборів.

Слідчі СБУ кваліфікували дії всіх зазначених вище колаборантів за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Заходи з документування злочинної діяльності проводили співробітники СБУ в Запорізькій області під процесуальним керівництвом Запорізької обласної прокуратури.

Читайте також

Пам'ятаємо кожного: 85 нових дзвіночків зʼявилися на Дереві пам’яті

Діалог влади та бізнесу: електронні сервіси ПФУ – крок до цифрового офісу

Для дорослих і дітей: запорізькі артисти запрошують глядачів на святкові вистави

«Футбол сильніший за сирени»: у Запоріжжі підбили підсумки першого етапу спортивного проєкту

Люди з великим серцем: у Запоріжжі відзначили Міжнародний день волонтера

«Дуальна освіта – потужний «якір» для молоді, який заохочує її залишатися в Україні», – заступник Міністра освіти і науки Микола Трофименко

Загалом упродовж доби окупанти завдали 776 ударів по 23 населеним пунктам Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1380-го дня війни

Громади та комунальні підприємства Запорізької області отримали чергову партію нової спецтехніки

Графіки погодинних відключень світла у Запоріжжі: як розподіляють навантаження

Державний бюджет-2026: зарплати вчителів суттєво зростуть

Безоплатне харчування для всіх школярів та рух до стандартів ЄС: в Україні оновили Стратегію реформування шкільного харчування