Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Свято краси та грації, сили та швидкості: відбувся обласний фінал змагань «Пліч-о-пліч» з черліденгу та футзалу

29 квітня 2024 - 17:15

В Запоріжжі відбувся обласний фінал проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Директорка Департаменту освіти і науки ЗОДА Людмила Бухаріна зазначила, що змагання вийшли за межі спорту та стали платформою для дружби, спілкування й розвитку.

– Ми витягнули дітей з домівок, згуртували школи та навіть залучили тих, хто переїхав з тимчасово окупованих територій, – повідомила Людмила Бухаріна.

За словами амбасадорки проєкту в Запорізькій області, майстра спорту з плавання, Олени Аксьонової, перший обласний етап включав змагання з двох видів спорту. За перемогу боролися 8 команд з футзалу та 5 – з черліденгу.

– В результаті фінальних випробувань переможцями стала команда з футзалу «Їжаки» та черлідерки «Іволги». Ці два колективи представлятимуть Запорізьку область на всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у червні, – ділиться Олена Аксьонова.

Капітан команди «Їжаки» Сила Шевченко зазначив, що секрет їхнього успіху – в наполегливих тренуваннях та згуртованості команди:

– Ми перемогли, тому що дуже старалися й наполегливо готувалися до змагань. Я отримав окрему нагороду – «Кращого  бомбардира» – за те, що забив найбільшу кількість голів, – поділився хлопець. 

Людмила Бухаріна відзначила позитивний настрій учасників та зауважила, що проєкт згуртував школярів у спільній мрії про перемогу. 

– Діти неймовірно щасливі. Вони вже вивчили девіз змагань «Разом переможемо!». І, я впевнена, що так воно і буде, – підсумувала посадовиця.


Читайте також

Центри життєстійкості: «Бути сильним – вміти звернутися по допомогу»

Посилені заходи безпеки: як у Запорізькій області пройдуть поминальні дні

Енергетична підтримка: Транзитний центр в Запоріжжі отримав зарядні станції від благодійників

ПРЯМА ЛІНІЯ із Щербаковим Олександром Валерійовичем

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.04.2026

Підприємці Запоріжжя і області!

Як говорити з підлітками про майбутнє: запорізьких педагогів запрошують на онлайн-інтенсив

Впродовж доби окупанти завдали 875 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Наполегливість та потужні результати: як вихованці запорізької ДЮСШ «Олімп» підкорюють всеукраїнські вершини

Зберегти правду про війну: запоріжців закликають ділитися свідченнями на платформі «Свідок»

Виплати на дітей ВПО без урахування доходів батьків: як отримати 3000 гривень

Координаційна рада з питань сприяння розвитку громадянського суспільства активізує свою діяльність