Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Іван Федоров про першу мобілізацію рф на окупованій частині Запорізької області

6 травня 2024 - 12:05

Попри обіцянки терориста путіна не проводити мобілізацію найближчі 5 років на окупованих територіях на окупованих територіях ведеться підготовка до призову на строкову службу. 
Про це в етері телемарафону «Єдині новини» повідомив голова ЗОДА Іван Федоров.

  • Створена вся інфраструктура: військкомати, призовні пункти та навіть призовні столи на кожному підприємстві.
  • Офіційно план призову – понад 150 тисяч людей.
  • У зоні ризику – чоловіки від 18 до 30 років.
  • На ТОТ мобілізаційний ресурс невеликий, бо 50% населення виїхало. Натомість ворог завіз до Мелітополя, Бердянська, Енергодара велику кількість своїх людей, які теж підлягатимуть призову.

– Відповідальність за мобілізацію на ТОТ несуть гауляйтери. Фейковий губернатор балицький тероризує цивільне населення та керівників підприємств. Вимагає забезпечити призов, – зазначає Іван Федоров.

Читайте також

Підприємці Запоріжжя та області!

«Ми прагнемо формувати культуру взаємоповаги на дорозі», – Управління патрульної поліції в Запорізькій області

Державний пакет акцій АТ «ЗАлК» – на приватизаційному аукціоні

ПРЯМА ЛІНІЯ із Семікіним Михайлом Олександровичем

Зрозуміти реальні потреби агровиробників у навчанні: запорізьких фермерів запрошують взяти участь в опитуванні

Аукціони ДП "СЕТАМ". Інвеситиційний дайджест №4

Щоб лікарі залишалися поруч: понад пів мільярда гривень спрямували на підтримку медиків прифронтових регіонів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 843 удари по 49 населених пунктах Запорізької області

Від Львова до Франції: як запорізькі спортсмени підкорюють спортивні п’єдестали

Міни серед полів та у дворах: пильність збереже життя

Грантові програми для бізнесу: поєднання місцевих можливостей і міжнародної допомоги