Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Збір пластикових кришечок наближає перемогу

21 травня 2024 - 14:35

Запорізька молодь організувала акцію на підтримку ЗСУ. За 3 місяці активісти зібрали понад 400 кг кришечок. Волонтери передали їх на вторинну переробку. На отримані кошти придбали дрони та додаткове обладнання. 

– Наша молодь хоче допомогати захисникам та знаходить нові методи для збору коштів. Вирішується одразу дві задачі. З одного боку - волонтери закривають потреби військових на нашому напрямку, а з іншого - піклуються про екологію, – зазначила начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Власова.

Дрони активісти передали 128 окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригади, що тримає Запорізький напрямок. 

  • Ми безмежно вдячні волонтерам, завдяки яким отримали необхідне обладнання. Воно дозволить зберегти чимало життів та знищити ворога, що прийшов на нашу землю, – поділився  військовий бригади. 

Долучитися до акції можуть усі охочі. Для цього необхідно здати кришечки за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична 49.

Читайте також

У прифронтових громадах встановлять 840 мобільних укриттів

Як система освіти входить у новий навчальний рік готовність закладів, підтримка вчителів і підготовка до зими

«Стій! Не чіпай! Телефонуй 101»: як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів

Штучний інтелект в охороні здоров’я: долучайтеся до опитування

Як отримати компенсацію за товари, придбані для ветеранського бізнесу

8 серпня – День утворення Петро-Михайлівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 0808.2026

Один сигнал – спільна дія: у Запорізькій області вдосконалюють механізм захисту дітей

Упродовж доби окупанти завдали 978 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента