Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В Україні створять реєстр земель, потенційно забруднених вибухонебезпечними предметами

11 червня 2024 - 14:30

Це буде перший державний реєстр територій, забруднених чи ймовірно забруднених вибухонебезпечними предметами. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів, повідомляє Урядовий портал.

Адмініструватиме сайт Державна служба з надзвичайних ситуацій, а технічну підтримку надаватиме Центр гуманітарного розмінування. Реєстр запрацює після введення його в експлуатацію ДСНС.

Зазначається, що запуск реєстру автоматизує і прискорить низку процесів щодо моніторингу і планування робіт із розмінування.

Інформація до реєстру надходитиме від Центру гуманітарного розмінування, держорганів і місцевої влади. Також до реєстру можна буде вносити інформацію про результати обстежень, зокрема за допомогою засобів сканування, супутникових знімків тощо.

Вся територія, що зазнала впливу бойових дій, буде включена до реєстру. Обстежена територія, на якій не виявлено чи знешкоджено вибухонебезпечні предмети, виключатиметься з реєстру.

Читайте також

«Наразі середня тривалість відключень за добу становить близько півтори години», – речниця АТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко

Софіївка – Підлозці: дружба стає справжньою силою

Почути те, що не завжди сказано: у Запоріжжі провели інтенсив «Сенсори безпеки»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 899 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Міжрегіональне партнерство в дії: Рівненщина прийняла на відпочинок 50 школярів із прифронтової Запорізької області

Турбота, яка смакує: здорове харчування у школах Запоріжжя

Комфорт і доступність для всіх: сучасна амбулаторія у Бородинському мікрорайоні вже приймає пацієнтів

«Якщо діти кажуть «клас», значить їжа справді смачна і корисна для них»: як харчуються школярі Запоріжжя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області

Заступник голови обласної державної адміністрації Гнатюк Михайло Васильович