Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі баскетболістки показали характер у фіналі «Пліч-о-пліч»

14 червня 2024 - 16:30

У фіналі Всеукраїнських спортивних змагань «Пліч-о-пліч» у Києві баскетболістки Запорізької гімназії № 6 достойно протистояли сильній команді з Києва.

Попри поразку, юні запоріжанки продемонстрували волю до перемоги та командний дух. Вони боролися за кожен м'яч і показали майстерну гру.

Тренер команди Сергій Іванович наголосив, що поразка – це не привід здаватися, а додатковий стимул для подальшого розвитку:

– Щоб грати краще, треба грати з більш сильним суперником, – переконаний тренер. 

Особливо відзначилася у фіналі Марія Фільчак. Дівчина забила найбільшу кількість м'ячів у своїй команді. 

– Там, де пасують інші, ми збирали волю в кулак і робили крок вперед, незважаючи ні на що. Боротьба з сильнішим суперником загартовує дух, робить нас стійкішими і витривалішими. Вона вчить нас не здаватися і йти до кінця, навіть коли здається, що все втрачено. Я пишаюся Запоріжжям! Я пишаюся своєю командою, – поділилася емоціями дівчина.

Баскетболісток підтримували вболівальники з усієї України, які писали під відеотрансляцією матчу побажання, захоплювалися грою і дякували їм за неймовірне видовище.

Участь у Всеукраїнських шкільних лігах стала важливим кроком вперед для юних баскетболісток Запорізької гімназії № 6. Вони здобули неоціненний досвід, зарядилися мотивацією і показали, що навіть у найскладніших ситуаціях не варто опускати руки, – переконана Інна, мати однієї з учасниць змагань.

Читайте також

Від служби до нових можливостей: у Запоріжжі об’єднали освіту, військових та служби підтримки сімей Захисників і Захисниць

Відкрито набір на університетську програму студентських стартапів IdeasLab

Шість ветеранів із Запоріжжя представлятимуть Запорізьку область у фіналі національних змагань з настільного тенісу

Як зробити навчання доступнішим та безпечнішим: у Павлівській громаді шукають нові рішення

Загалом упродовж доби окупанти завдали 970 ударів по 57 населених пунктах Запорізької області

Перетворити ідею на бізнес-проєкт: стартує набір до «Школи інноваційного менеджменту та підприємництва»

Дитинство не поставиш на паузу: досвід Запорізької області представили на освітній конференції «Серпнева-2026»

Підприємці Запоріжжя та області!

В Україні стартувала інформаційна кампанія проти домашнього насильства «Що тут зайве?»

Чути та діяти: у Кушугумській громаді вдосконалюють спільнодію обласної та місцевої влади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1019 ударів по 52 населених пунктах Запорізької області