Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ремонти на 17 мільйонів гривень: ЮНІСЕФ фінансує роботи з покращення водопостачання сільських громад

8 липня 2024 - 16:24

17 мільйонів гривень виділив ЮНІСЕФ на ремонти водопровідних мереж у громадах Запорізької області. Це дозволить покращити ситуацію з водопостачанням. Роботи виконає КП «Облводоканал». Про це повідомив його керівник Сергій Басанський.

Найгірша ситуація з водопостачанням в Кушугумі, Малокатеринівці та Балабиному, а також на напрямку Вільнянськ – Новомиколаївка. Водопровідні мережі тут потребують ремонтів. Власних коштів «Облводоканалу» на це бракує. На допомогу у розвʼязанні проблеми прийшли міжнародні партнери.

– ЮНІСЕФ виділив 17 мільйонів гривень. На ці кошти замінимо запірну арматуру, аварійні ділянки трубопроводів – як магістральних, так і розподільчих внутрішньоселищних. Передбачена і заміна приладів обліку на більш сучасні, з ремонтом наявних та будівництвом нових колодязів, – зазначив Сергій Басанський, генеральний директор КП «Облводоканал».

Зараз закуповують необхідні матеріали. Ремонтні роботи комунальники розпочнуть у серпні. 


 

Читайте також

Запоріжжя у вишиванках: як в області відзначили Міжнародний день вишиванки

Від планування вагітності до пологів: на базі перинатального центру в Запоріжжі відкрилося відділення репродуктології

«Наші сім'ї – наша сила»: в запорізькій школі-інтернаті «Орієнтир» відзначили Міжнародний день сім’ї

Перша з 2021 року трійня в Запорізькій області: трьох хлопчиків та їхню маму вже виписали з пологового будинку

Соціальна стипендія – щомісячна підтримка студентів від держави

Із родини починаються незабутні історії

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 500 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1176-го дня війни

В Запоріжжі продовжується модернізація закладів профтехосвіти

«Смачно та здорово!»: в Запоріжжі відбувся конкурс кухарів шкільних їдалень

Оцінка якості повітря за допомогою супутникових даних: Україна переймає досвід Фінляндії