Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

19 липня 2024 - 10:00

Цього року вступники вперше зможуть отримати державний грант для оплати контракту в університеті. Відповідну постанову ухвалив Уряд. Кошти нараховуватимуть через Дію, щоб процес був простим та зрозумілим. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Вступники-контрактники зможуть отримати від 15 тисяч гривень на рік для покриття частини вартості навчання. Розмір гранту визначатиметься індивідуально для кожного за результатом НМТ та з урахуванням коефіцієнта спеціальності. 

Щоб отримати грант, слід діяти за таким алгоритмом:

  • обрати навчальний заклад та програму, на яку хочете вступити;

  • після зарахування подати заяву про бажання отримати грант через кабінет у ЄДЕБО між 5 вересня і 31 жовтня 2024 року;

  • отримати повідомлення про призначення державного гранту з річною сумою, яку виплачуватимуть двома платежами протягом навчального року;

  • залишити заяву про отримання гранту в Дії.

Кошти надійдуть на спеціальний рахунок. Грант надаватимуть щорічно протягом усього навчання 4 роки на бакалаврат і 6 років   на медичного магістра.

Студенти, що вступили на бюджетну форму навчання, як і раніше, отримуватимуть повне фінансування від держави. 

Детальніше про те, як працюватимуть державні гранти, в інфографіці. 


Читайте також

Від лікування до інтеграції: в Україні розширюють державні гарантії для поранених Захисників і Захисниць

Українські стартапи запрошують до делегації на TechCrunch Disrupt 2026

«Не урок! Не контрольна! UA-Батл»: для дітей Запорізької області провели розважально-інтелектуальну гру до Дня Незалежності України

Символ нескореності та свободи: на острові Хортиця здійняли Державний Прапор України

Упродовж доби окупанти завдали 559 ударів по 40 населених пунктах Запорізької області.

Держава компенсує ветеранам оренду житла: хто може отримати виплату та як це зробити

Читати, досліджувати й мислити: у Запоріжжі пройшла літня профільна школа для старшокласників

Приморській громаді – 10 років: з вірою у повернення додому

Університети як партнери бізнесу: підприємці та представники закладів вищої освіти обговорили нові моделі співпраці

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.08.2026

упродовж доби окупанти завдали 539 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області

Українська ідентичність починається з освіти: у Запоріжжі відбулася конференція щодо майбутнього освітньої системи в умовах війни