Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Когенераційні установки для котелень та дизельні генератори для водопровідних станцій: Запоріжжя готується до складного опалювального сезону

3 серпня 2024 - 09:30

Запоріжжя готується до зими та можливих перебоїв з електропостачанням. Вже оголошено перші тендери на закупівлю альтернативних джерел живлення. Обладнання дозволить покрити потреби критичної інфраструктури та забезпечити запоріжців теплом і питною водою. Все це стало можливим завдяки підтримці міжнародних партнерів. 

–  Вже відбувся тендер на перші три когенераційні установки потужністю 7,5 МВт для котелень Запоріжжя. Зараз проходить кваліфікація учасників.  Паралельно концерн «Міські теплові мережі» веде роботу по підготовці до підключення обладнання. Найближчими тижнями буде оголошено тендер ще на вісім когенераційних установок для інших котелень, – зазначив голова Запорізької ОДА Іван Федоров.

За словами очільника регіону, Запорізька облдержадміністрація підготувала пропозиції донорам для устаткування ще трьох котелень.

– В нас ще немає чітко визначеного терміну. Але ми вже розуміємо, який донор може це фінансувати, – пояснив очільник регіону. 

Крім того, КП «Водоканал» оголосило тендер на закупівлю двох дизельних генераторів для Дніпровських водопровідних станцій № 1 і 2. Це дозволить безперебійно забезпечувати водопостачання всієї Запорізької області і навіть частини Дніпропетровської. 

В планах – встановлення акумуляторів для живлення світлофорів, а також сонячних батарей на дахах лікарень та освітніх закладів.


 

Читайте також

Новобогданівська громада відзначає День створення!

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 932 удари по 51 населеному пункту Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1599-го дня війни

Приватизація у Запоріжжі: на аукціон виставили недобудовану адміністративну будівлю в історичній частині міста. Торги – 14 липня 2026 року

1500 гривень на спортивні заняття для ветеранів: стартував прийом заявок

Запоріжжя відвідав відомий український співак Володимир Дантес

Запорізька область продовжує впроваджувати реформу системи догляду та підтримки дітей: до змін долучаються медіа

В Україні змінюються строки дії водійських посвідчень

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1053 удари по 45 населених пунктах Запорізької області

SportOsvita: в Україні презентували Мапу студентського спорту