Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Зестафонська, 8: відновлення зруйнованого будинку в Запоріжжі триває

8 серпня 2024 - 13:15

Голова Запорізької ОДА Іван Федоров разом із будівельниками та представниками міської влади зустрілися з мешканцями зруйнованого будинку по Зестафонській, 8. Обговорили плани відновлення будівлі, а також проблеми, які можуть виникнути на етапі будівництва.

– Це один із найболючіших об'єктів у частині відбудови на території Запоріжжя. Ворожа ракета зруйнувала 2 під'їзди, ще 2 вціліли, але потребують ремонту. У березні ми зустрічалися з мешканцями – вирішили, що 2 під'їзди не будуть відновлюватися. Власники житла отримають сертифікати на придбання нових квартир. Наразі видано 49 сертифікатів. Три з них вже реалізовано. Ще 2 під'їзди підлягають капітальному ремонту, як і весь будинок в цілому, – зазначив очільник регіону.

За словами будівельників, вже розпочали  відновлювальні роботи. Проводиться повторне обстеження квартир і складаються акти. Буде проводитися утеплення фасаду, ремонт покрівлі та заміна інженерних мереж. Мета – завершити основні роботи вже до кінця поточного року.

9 жовтня 2022 року будинок постраждав внаслідок ракетного обстрілу російською ракетою Х-22. Повністю зруйновано 36 квартир, пошкодженими та непридатними для проживання визначено ще 108.


 

Читайте також

Маєте двох або більше дітей до 18 років – держава надає податкову знижку

Підприємці Запоріжжя та області!

«Я все одно чекаю його вдома»: меморіальна дошка на честь азовця Євгена Хоменка

Внаслідок пожеж на відкритій місцевості містяни можуть відчувати неприємний запах: фахівці розповіли про стан повітря в Запорізькій області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.08.2025

Упродовж доби окупанти завдали 441 удар по 13 населених пунктах Запорізької області

«Захворюваність на COVID-19 має тенденцію на зростання», – лікарі закликають людей із груп ризику вакцинуватися

«Поки хтось спить спокійно, ми ось так прокидаємося в понеділок»: 23 поранених та 3 загиблих внаслідок ранкового ворожого удару по місту

Бути поряд – просто: в Україні запустили платформу для підтримки постраждалих від агресії рф

Партнерство громад: Михайло-Лукашівська та Шпанівська громади зміцнюють культурні зв’язки

«Ігри Незламних» – 2025: спорт, дружба та єдність у Запоріжжі

Уряд збільшив щомісячні виплати для людей, які постраждали на виробництві