Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Змішане навчання в умовах війни: Новоолександрівська громада готується до нового навчального року

8 серпня 2024 - 20:00

Новоолександрівська сільська територіальна громада, що у Запорізькому районі, готується до старту змішаного навчання. Попри наближеність до лінії зіткнення, школярі матимуть змогу вийти в офлайн. Для цього в закладах освіти обладнали найпростіші укриття. Як проходить підготовка до  навчального року, особисто перевірив голова Запорізької ОДА Іван Федоров під час виїзної наради.

У фокусі нашої уваги початок освітнього процесу. Ми відвідали 2 школи Новоолександрівської громади. Одна з них пошкоджена внаслідок ворожого обстрілу. Попри це тут розпочнеться освітній процес. Звичайно, лише в укритті, для того щоб діти і вчителі почувалися в безпеці, зазначив Іван Федоров.

У Григорівській гімназії навчається 145 дітей. Це учні 1-11 класів. В навчальному закладі обладнали укриття. Це дозволяє організувати змішане навчання.

Ми провели бесіду з батьками, відремонтували укриття. Там є 3 готових приміщення, де одночасно зможуть навчатися учні трьох класів. Наявні біовбиральні, залишилося облаштувати медичний кабінет, зазначила директорка закладу освіти Вікторія Кандабарова.

Восени освітній процес у змішаному форматі розпочнеться і в Новоолександрівській гімназії. Там обладнали укриття на 350 осіб. Одночасно відвідувати заняття зможуть 50 школярів.

Ми маємо укриття на 350 квадратних метрів. Тут є й ігрова кімната, де діти зможуть відпочити під час перерви. Також обладнано кабінет медичної сестри. Є обладнані класи та вбиральня все для організації навчання у змішаному форматі, поділилася директорка навчального закладу Вікторія Шляхова.

В Новоолександрівській гімназії готуються і до опалювального сезону. Для цього будують модульну котельню.

Вже виконано 60 % загальновиробничих робіт. Зараз окремо будується місце під модуль, який плануємо встановити у кінці серпня. У вересні виконаємо запуск обладнання, щоб напередодні опалювального сезону котельню вже ввести в експлуатацію. Вона дасть можливість автономно обігрівати приміщення без газопостачання і навіть за відсутності електроенергії. Для цього на території закладу встановлено генератор, зазначив сільський голова Новоолександрівської сільради Олександр Корнієнко.

Читайте також

Порядок виплати пенсій змінено: кого торкнуться нововведення та як уникнути призупинення виплат

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Безпечний та безперервний освітній процес: майбутні медики здобувають практичні навички в укритті коледжу

У Запоріжжі СБУ викрила організовану групу, яка вимагала хабарі за оформлення дозвільних документів на розміщення тимчасових споруд

Представники Європейського Союзу провели відкритий урок для запорізьких школярів до Дня Європи

Символ єдності: у Запоріжжі підняли прапор Європейського Союзу

Впродовж доби окупанти завдали 220 ударів по 8 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.05.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1170-го дня війни

Тиша, що звучить гучніше за слова

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України: в Запоріжжі відбулось регіональне засідання