Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Реанімуємо шкільну освіту», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров про співпрацю органів влади в освітній галузі

15 серпня 2024 - 12:00

Вперше з 2020 року навчання в запорізьких школах відновиться в очній формі. На сесії міської ради голова Запорізької ОДА Іван Федоров  повідомив про результати співпраці в освітній галузі органів влади всіх рівнів.

У цьому році в Запоріжжі 69 закладів освіти планують розпочати очне навчання у змішаному форматі. Понад 50 тисяч учнів знову або вперше сядуть за шкільні парти. Ремонти в укриттях та їх облаштування фінансуються як обласною, так і міською владою.

– Це наш наймасштабніший спільний проєкт. Ми фактично реанімуємо шкільну освіту. Очне навчання вперше розпочнеться не лише з початку повномасштабного вторгнення, але й від початку ковідного карантину. Ще рік-два освітнього колапсу, і ми б втратили ціле покоління молоді, – зауважив голова ЗОДА Іван Федоров.

За його словами, результати національного мультипредметного тесту цьогоріч були невисокими. Це може свідчити про негативний вплив дистанційного навчання на знання випускників.

– Ми маємо забезпечувати потреби містян. Зараз виборюємо право для наших дітей на якісну та безпечну освіту. Обласна та міська влада можуть це зробити тільки разом. Завдяки спільній роботі ми досягаємо кращих результатів, – повідомила секретарка Запорізької міськради Регіна Харченко.


Читайте також

«Наша сила – у людях»: благодійна організація «Мережа 100% життя. Запоріжжя» відзначила двадцяту річницю діяльност

«Діалог влади та бізнесу»: ментальне здоров’я завжди на часі

«Діалог влади та бізнесу»: ментальне здоров’я завжди на часі

Безкоштовне навчання для ветеранів та людей з інвалідністю

Прапор Надії над Запоріжжям: щоб не згасла віра в повернення

єВідновлення: другий транш на нове житло

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2025

Упродовж доби окупанти завдали 490 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

«Ми завжди поруч»: підсумки роботи запорізького осередку Червоного Хреста 2020-2024 роки

Вступна кампанія без обмежень: як абітурієнту з тимчасово окупованих територій вступити до українських університетів

Хліб з присмаком попелу: як аграрії Пологівщини збирають хліб в умовах війни

Запорізька область готується до зими разом із міжнародними партнерами