Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Допомога на дитину одинокій матері або батьку: як оформити онлайн?

20 серпня 2024 - 15:00

Цифровізація соціальної сфери дозволяє оформлювати виплати одиноким матерям чи батькам онлайн за допомогою порталу «Дія». Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України

Одинокі батьки не завжди мають, на кого залишити дитину, аби особисто звернутися в органи соціального захисту населення. Для оформлення виплати онлайн їм потрібно зробити такі кроки:

  • на порталі «Дія» знайти розділ «Допомога на дитину одинокій матері або батьку»;

  • на сторінці «Послуги» натиснути кнопку «Подати заяву» та пройти авторизацію;

  • обрати підставу для отримання допомоги;

  • вказати дані дитини, на яку потрібно отримати допомогу;

  • заповнити дані про членів сім’ї;

  • вказати дані про доходи та майно, яке належить вам та членам вашої сім’ї, а також дані щодо отримання виплати у разі втрати годувальника (у разі її призначення);

  • перевірити сформовану заяву та декларацію, підписати електронним підписом або Дія.Підписом та надіслати до органу соцзахисту населення.

Статус розгляду заяви відображатиметься в особистому кабінеті на порталі «Дія». Сповіщення про розгляд заяви надійде на електронну пошту.

Розмір виплат у 2024 році становить:

  • для дитини віком до 6 років – 2563 гривні;

  • для дитини віком від 6 до 18 років –  3196 гривень;

  • для дитини віком від 18 до 23 років – 3028 гривень.

Читайте також

«Присягаюся бути гідним громадянином та патріотом України!»: стрій руху «Байда» поповнили нові учасники

На острові Хортиця у Запоріжжі висадили дерева пам’яті у програмі міжнародної екоініціативи

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 02.05.2026

Відкрито набір на дев’яту Літню школу міжнародної методичної лабораторії для освітян Verba Magistri

Від плавання до тхеквондо: запорізькі спортсмени здобули низку нагород на всеукраїнських турнірах

Як підготуватися до нових кліматичних умов: запоріжців запрошують приєднатися до Марафону кліматичної адаптації

Впродовж доби окупанти завдали 857 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області.

Зберегти та розвинути вищу освіту в умовах війни: у Запоріжжі пройшла міжуніверситетська конференція

Грантові програми для бізнесу: поєднання місцевих можливостей і міжнародної допомоги

Подолання наслідків ворожих обстрілів та негоди: запорізькі енергетики підбили підсумки роботи за квітень

Оренда у Запоріжжі: частина адміністративної будівлі – на онлайн-аукціоні. Торги призначені на 15 травня 2026 року

Готуються повернутися до класів: для вчителів із прифронтових регіонів запустили новий онлайн-курс