Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжжя впевнено крокує у майбутнє: на правому березі міста зводять сучасну «підземну» школу

23 серпня 2024 - 18:00

На правому березі Запоріжжя кипить робота. Будівельники не зупиняються ні вдень, ні вночі, щоб реалізувати амбітний проєкт – «підземну» школу нового покоління. Будівництво триває на базі колегіуму «Елінт». Вже завершено підготовчі роботи, скоро тут заливатимуть бетон – основу фундаменту навчального закладу.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров особисто перевірив хід робіт.

– Будівництво стартувало 2 тижні тому. Вже виконано важливі етапи: облаштували під'їзд до будівельного майданчика, перенесли опори освітлення, провели гідроізоляційні роботи. За кілька тижнів тут заливатимуть бетон, – зазначив очільник регіону. 

За словами директорки колегіуму «Елінт» Олени Зайковської, наразі в закладі освіти нараховується майже тисяча вихованців. У дві зміни тут зможуть навчатися всі учні школи.

– Деякі наші діти виїхали за межі області чи за кордон. Але батьки вже зараз говорять, що як тільки відкриється «підземна» школа, разом із дітьми одразу ж повернуться до Запоріжжя, – поділилася директорка колегіуму.

Кошторисна вартість проєкту – 112,7 млн грн. З них 77,8 млн грн буде виділено з державного бюджету і 34,9 млн грн – з обласного. Завершити роботи планують до кінця поточного року.

Наразі в Запорізькому регіоні розпочато будівництво шести «підземних» шкіл: двох – в Запорізькому районі, чотирьох – у самому місті. У вересні поточного року стартує будівництво ще однієї «підземної» школи в Запорізькому районі. Крім того, тривають капітальні ремонти 20 укриттів у закладах освіти. Це дозволить вийти в офлайн понад 50 тисячам школярів регіону.

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.03.2026

Упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

«Вони – свідомі громадяни та патріоти своєї країни», – у Запоріжжі вшанували памʼять полеглих українських добровольців

Перша психологічна та домедична допомога: запорізьких підлітків навчали, як підтримати близьких у надзвичайній ситуації

Політика «Зроблено в Україні»: нові можливості та інструменти підтримки бізнесу у 2026 році

У Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

«Наразі середня тривалість відключень за добу становить близько півтори години», – речниця АТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко

Софіївка – Підлозці: дружба стає справжньою силою

Почути те, що не завжди сказано: у Запоріжжі провели інтенсив «Сенсори безпеки»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 899 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Пам’ять про полеглих Захисників і Захисниць та підтримка їхніх родин: у Запоріжжі обговорили нові рішення