Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Україна має майбутнє: Запорізький національний університет розпочав новий навчальний рік урочистою посвятою першокурсників

30 серпня 2024 - 14:30

Урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня знань пройшли в Запорізькому національному університеті. Головною подією стала посвята першокурсників у студенти ЗНУ та складання ними урочистої клятви. Привітали студентів із новим етапом у житті представники обласної та міської влади. 

– Сьогоднішній захід – це найкраще підтвердження того, що попри війну в нашої держави є майбутнє. Університетські роки – найкращі у житті. Тут ви знайдете справжніх друзів, перше кохання та опануєте професію, з якою повʼяжете подальше життя, – зазначив заступник голови Запорізької ОДА Михайло Семікін. 

Ректор Запорізького національного університету Микола Фролов висловив упевненість у тому, що разом з викладачами та студентами університет зможе подолати всі виклики і забезпечити якісну освіту для молоді.

– Сьогодні ми розпочинаємо новий 2024-2025 навчальний рік у змішаному форматі, який потребує додаткових зусиль від усіх нас. Але разом з вами ми зробимо все можливе, щоб наш університет і надалі йшов вперед та розвивався, – зазначив Микола Фролов.

Першокурсників  привітала й секретарка Запорізької міської ради Регіна Харченко. Вона закликала молодь залишатися в рідному місті та брати активну участь у його розбудові.

– Молодь має залишатися в рідному Запоріжжі, бо саме ви даруєте майбутнє цьому місту: надаєте йому сенси, створюєте нові проєкти та нове значення, – підкреслила Регіна Харченко.

Цього року в ЗНУ 1005 студентів-першокурсників здобуватимуть ступінь бакалавра і понад 1500 – магістра. 11 навчальних корпусів університету та 5 гуртожитків вже готові до старту нового навчального року.

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 872 удари по 34 населених пунктах Запорізької області

Стипендії для обдарованих студентів з інвалідністю: ще більше можливостей

Декларація онлайн: як знайти фахівця, якому можна довіряти

Можливість перетворити ідею на реальний цифровий продукт: стартував грантовий конкурс для ветеранів, студентів та підприємців

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 887 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Екотолока до Великодніх свят: запоріжці об’єдналися для прибирання території острову Хортиця

Не про діагноз, а про підтримку: як говорити про аутизм без бар’єрів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.04.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 894 удари по 45 населених пунктах Запорізької області.

Українців запрошують на безоплатний онлайн-курс із системного маркетингу