Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Земельний банк: оренда державних земель на прозорих умовах

5 вересня 2024 - 14:50

Фонд державного майна України ініціював створення «Земельного банку». Він відкриває нові можливості для оренди земельних ділянок для аграріїв, фермерів та підприємців у сільськогосподарській галузі.

Перші 16 лотів з оренди землі – вже на платформі «Прозорро. Продажі». Ділянки розташовані у  Вінницькій області. Розмір – від 2 до 262 гектарів. Онлайн-торги заплановані на 1 жовтня 2024 року. 

Незабаром на аукціоні з’являться ділянки у Хмельницькій, Кіровоградській, Київській та Запорізькій областях. Загалом проєкт охопить 105 територіальних громад у 20 областях України.

Переглянути перші лоти та долучитися до аукціонів можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/?edrpou=00692334

Читайте також

Як отримати компенсацію за товари, придбані для ветеранського бізнесу

8 серпня – День утворення Петро-Михайлівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 0808.2026

Один сигнал – спільна дія: у Запорізькій області вдосконалюють механізм захисту дітей

Упродовж доби окупанти завдали 978 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента

Транспортне сполучення, зв’язок, газопостачання та підготовка до зими: у Біленьківській громаді обговорили нагальні питання

Запорізька область та шведський регіон Вестерноррланд поглиблюють співпрацю

Атаки на підстанції та загроза відключень: енергетична ситуація в Запоріжжі

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ