Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Дніпроспецсталі – 92 роки: славетна історія, міцні традиції, професійний колектив

10 жовтня 2024 - 19:15

Запорізький електрометалургійний комбінат «Дніпроспецсталь» святкує 92-у річницю з дня заснування. Перший заступник голови Запорізької ОДА Руслан Мовчан, представники міської влади та профспілкового руху привітали колектив з визначною датою.

Серед тих, хто в цей день приймав привітання, і начальник зміни цеху ремонту металургійного устаткування Валерій Гарус. Чоловік працює на підприємстві майже 33 роки. Прийшов на виробництво після навчання в індустріальному технікумі та служби в армії.

– Все моє життя пов’язане з заводом. Він для мене як друга домівка. Мій син теж працює на підприємстві. Зрозуміло, що зараз нам всім важко. В моїй зміні до війни працювало 30 людей, а зараз набагато менше. Хтось служить у війську, деякі виїхали з міста. Але нашим хлопцям на фронті ще важче. Тому ми не нарікаємо, а намагаємося виконувати свою роботу якісно і вчасно, – розповів ветеран підприємства Валерій Гарус.

Наразі на комбінаті «Дніпроспецсталь» працюють понад 2,5 тисячі фахівців. Вони справжні професіонали. Підприємство завантажене лише на 50 % від своєї потужності. Проте продукція підприємства продовжує користуватися попитом не тільки в Україні, але й в багатьох країнах світу.

– В 1932 році відбулася перша плавка, яка ознаменувала народження нашого підприємства. 92 роки – це не вік промислового майданчика чи виробничого устаткування. Це вік нашого колективу. Це величезний досвід, злагоджена праця, унікальні технології та непересічні фахівці, – сказав голова правління ПрАТ «Дніпроспецсталь» Сергій Кійко.

Перший заступник голови Запорізької ОДА Руслан Мовчан вручив на честь свята подяки голови ЗОДА 4 працівникам Дніпроспецсталі. Всі вони внесли вагомий внесок у забезпечення сталої роботи промисловості Запорізького регіону в умовах воєнного стану.

– За понад 9 десятиліть роботи на Дніпроспецсталі сформувався міцний колектив зі своїми традиціями та сімейними династіями, які передають свій досвід та натхнення наступним поколінням електрометалургів. Дякую всьому колективу, що у важкий для країни час підприємство продовжує працювати і своїм прикладом демонструє, наскільки українці є незламними, – відзначив Руслан Мовчан.

Читайте також

«Безпека дітей – головне! Офлайн навчання школярів означає, що батьки залишаються в Запоріжжі працювати і творити майбутнє України», – Віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики України – Міністерка культури України Тетяна Бережна

«Діалог влади і бізнесу»: на яку підтримку від держави можуть розраховувати запорізькі підприємці

«У Запоріжжі почула багато пропозицій, які трансформуємо в урядові рішення», – Віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики України – Міністерка культури України – з робочою поїздкою у Запоріжжі

Ніч, що знову розбила тишу: Запоріжжя оговтується після ворожого удару ФАБом по Шевченківському району

Упродовж доби окупанти завдали 387 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1366-го дня війни

85 історій любові й болю: на меморіалі «Дерево пам’яті» у Запоріжжі з’явилися нові дзвіночки полеглих Героїв

У прифронтових районах Запорізької області розпочинається обов’язкова евакуація дітей

Сила, тепло та надія: у Запоріжжі відзначили День захисту дітей

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Кожна дитина має право на щасливе дитинство: Запорізька область відзначає міжнародний День захисту дітей

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.11.2025