Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Врятувати від забуття»: конкурс для молоді, яка хоче дослідити українську історію

31 жовтня 2024 - 11:00

Хто з нас не мріяв створити власний фільм? Тепер це може зробити кожен охочий. Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття» запрошує школярів, студентів та вчителів долучитися до дослідження української історії.

Мета заходу – підвищити інтерес молоді до минулого, зберегти національну пам'ять та боротися з історичними міфами.

До участі запрошують індивідуальних авторів та творчі колективи, які мають можливість подати на конкурс документальні та ігрові фільми або відеоролики тривалістю не більше 8 хвилин. Головне, щоб робота була цікавою та інформативною. На початку слід чітко вказати її назву та авторів.

Конкурсні роботи прийматимуть до 1 грудня на електронну пошту: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net.

У грудні-січні журі оцінюватиме роботи, а наприкінці січня оголосить переможців.

Організатори конкурсу – Міжнародний благодійний фонд національної памʼяті України та Комітет Верховної Ради України з питань науки, освіти і інновацій.

Читайте також

Підприємці Запоріжжя і області!

Чесність, відповідальність, відкритість: у Запоріжжі понад 100 закладів освіти долучилися до проєкту «Прозора школа»

«Лист до Європи»: запорізьку молодь запрошують взяти участь у конкурсі есе

Підтримка ветеранів та членів їхніх родин: робота Центру життєстійкості у Запоріжжі

Ветеранський бізнес: історія запорізького Захисника, який завдяки грантам та підтримці родини створив верміферму

Впровадження електронних трудових книжок: що потрібно знати

Спрощені умови, супровід та підтримка: як молоді з тимчасово окупованих територій вступити до українських закладів освіти

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1516-го дня війни

За матеріалами СБУ заочно засуджено 4 співробітників окупаційного «мвс рф», які займалися депортацією українських громадян

Сильніші разом: Чернігівська громада з Бердянщини розширює коло партнерів