Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

55-річна жінка та 45-річний чоловік отримали поранення внаслідок ворожої атаки по Пологівському району

4 листопада 2024 - 08:00

Впродовж доби окупанти завдали  304 удари по 14 населених пунктах Запорізької області.

▪️Війська рф здійснили 5 авіаційних ударів по Юрківці, Малій Токмачці та Преображенці.
▪️133 БпЛА різної модифікації атакували Приморське, Лобкове, Гуляйполе, Щербаки, Новоандріївку, Роботине, Малу Токмачку, Ольгівське, Новоданилівку та Білогірʼя.
▪️16 обстрілів із РСЗВ завдано по території Гуляйполя, Роботиного, Новоданилівки, Щербаків та Новоандріївки. 
▪️150 артилерійських ударів прийшлися по Білогір'ю, Лобковому, Оріхову, Гуляйполю, Щербакам, Новоандріївці, Роботиному, Малій Токмачці, Новоданилівці, Білогірʼю та Ольгівському.

Надійшло 23 повідомлення про руйнування житлових будинків та об'єктів інфраструктури.

Читайте також

Перевір здоров’я вчасно: Запорізька область долучається до запуску нової державної медичної програми

«Моя оцінка – 12 з 10»: ще одна «підземна» школа в Запорізькій області відкрила свої двері для учнів

Освіта без пауз: школярі Запорізької області продовжать навчатися очно зі змішаним режимом

Енергоефективність – наша спільна відповідальність

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.01.2026

Упродовж доби окупанти завдали 795 ударів по 29 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1422-го дня війни

Майже 45 мільйонів гривень зекономлено на закупівлі пального: результати моніторингу робочої групи «Прозорість та підзвітність»

Прифронтове Запоріжжя як приклад кризової стійкості: представники Посольства та Центру антикризового управління Латвії – з робочою поїздкою в регіоні

Дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

Запорізькі енергетики оперативно відновлюють електропостачання попри ворожі обстріли і складні погодні умови

Повернутися «додому»: учні школи № 87 чекають на відкриття своєї «підземної» школи