Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Одна дитина загинула, ще троє – отримали поранення внаслідок вчорашнього ворожого обстрілу Запоріжжя

8 листопада 2024 - 14:20

7-го листопада ворог завдав удару авіабомбами по Запоріжжю. Внаслідок російського обстрілу десятеро людей загинули, серед них – й однорічний хлопчик. Поранення отримали 42 мирних жителя міста, зокрема й троє дітей. Наразі 15 містян перебувають в лікарнях.

Учора до запорізького медзакладу було госпіталізовано троє дітей з мінно-вибуховими травмами. Їм надали необхідну допомогу. Чотиримісячна дівчинка та півторарічний хлопчик госпіталізації не потребували. 

– Двоє дітей мали стан середньої тяжкості. Під відповідальність батьків вони залишили медичний заклад. Вони продовжують лікуватись амбулаторно під наглядом дільничного педіатра, – повідомила генеральний директор запорізької лікарні Ірина Олександрівна.

Хлопчик пʼяти років потрапив до лікувального закладу в тяжкому стані. У нього діагностовано черепно-мозкову травму, забій головного мозку та грудної клітини. Наразі він перебуває в реанімації.

– Дитина мала нейрогенний шок, тобто знижений артеріальний тиск та сповільнене серцебиття. Хлопчика прооперували. На зараз він стабільний, перебуває на штучній вентиляції легенів. Ми продовжуємо боротися за його життя, – підсумувала Ірина Олександрівна. 

Читайте також

Запорозькі тулумбаси – у Національному переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України

Другий турнір з гольфу серед ветеранів та ветеранок: стартувала реєстрація

Шахрайство зі штучним інтелектом: як розпізнати загрозу

Більше дітей матимуть право на відповідального дорослого поруч: набув чинності Закон України «Про наставництво»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 851 удар по 51 населеному пункту Запорізької області.

Волонтери, благодійники й обласна влада координують роботу для допомоги людям

СБУ та Нацполіція затримали палія, який на замовлення російських спецслужб намагався підпалити державну установу в Запоріжжі

В області оновили критерії для критично важливих підприємств: що потрібно знати

До Данії – за новими враженнями: діти Захисників і Захисниць із Запорізької області повернулися з відпочинку

Запорізькі енергетики за тиждень повернули світло понад 87 тисячам споживачів

Пляжний волейбол, академічне веслування та легка атлетика: перемоги запорізьких спортсменів