Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини про діяльність Офісу

Прифронтова Запорізька область отримала від Дірект Реліф та БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» інтегровані системи зберігання та передачі енергії

23 жовтня 2024 - 15:01

Запорізька область за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства охорони здоров'я України отримала від Американської благодійної організації Direct Relief та БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» інтегровані системи зберігання та передачі енергії для підтримки об'єктів критичної та соціальної інфраструктури.

На потреби регіону передано 85 систем загальною потужність 425 кВт. Серед отримувачів: заклади охорони здоровʼя – 66 одиниць, заклади освіти – 2 одиниці, підрозділи ДСНС – 5 одиниць, центри надання адміністративних послуг – 12 одиниць. 

Завдяки цим приладам в умовах війни обʼєкти критичної інфраструктури будуть забезпечені неперервним живленням. До того ж, вони можуть зберігати енергію для використання у випадку перебоїв у електропостачанні.

Читайте також

Голоси міста, що звучать попри війну: у Запоріжжі відкрили нову виставку

Допомога без кордонів: Запорізька область посилює співпрацю з італійськими партнерами

«Нас єднає Байда»: 55 нових учасників посвятили до юнацького руху «Байда»

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 18.10.2025

Упродовж доби окупанти завдали 898 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

«Діалог влади та бізнесу»: можливості для експортерів

Безпечно і безбар’єрно: у Комишуваській «підземній» школі розпочалося навчання

Підтримка ВПО та вразливих категорій населення: Міністр соціальної політики, сім’ї та єдності – із робочою поїздкою в Запорізькій області

Діти Запорізької області поїдуть на відпочинок до В’єтнаму

Він пройшов війну, пережив дві клінічні смерті, але не зламався: історія Івана Маляренка

Енергетична ситуація в Запорізькій області: обмеження споживання електроенергії стосуються лише промисловості та бізнесу

єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: державна програма стала доступнішою для жителів Запорізької області