Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1061-го дня війни

19 січня 2025 - 22:00

Бажаю здоров'я, шановні українці, українки!

Щойно підписав указ, який надає силу рішенню РНБО про санкції. Блокуємо пропагандистів, які працюють на Росію, осіб, які перейшли на сторону ворога, і тих, хто допомагає Росії продовжувати війну. А також ми продовжуємо позбавляти державних нагород – на звання Герой України заслуговують тільки ті, хто дійсно життя присвячує Україні. Ми готуємо зараз і нові санкційні рішення. Будуть вони незабаром.

Сьогодні ж буде кілька призначень. Перше: в застосунку «Армія+» завершилось опитування щодо нового керівника Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного. Важливо, що це рішення ухвалюється разом з нашими військовими. Головком та командувач Сухопутних військ запропонували п'ять кандидатів – це бригадні генерали Сергій Баранов та Михайло Сидоренко, це полковники Євген Ласійчук, Олександр Бакулін та Роман Качур. Найбільше голосів набрав саме полковник Роман Качур. Він добре знає фронт, він командував 55-ю окремою артилерійською бригадою. Я говорив з полковником Качуром – він має бачення того, що змінити у військовій освіті й конкретно в Національній академії сухопутних військ. Доручив йому представити суспільству, що зміниться в академії, провести аудит в академії – повноцінний аудит: і того, як фінансується, і того, як навчаються курсанти, і того, хто працює в академії. Доручив міністру оборони України Умєрову призначити полковника Качура на посаду начальника академії. Нам потрібна максимально якісна підготовка наших воїнів, наших офіцерів, і підготовка на основі досвіду цієї війни, на основі героїзму українських хлопців на фронті. Українській армії потрібні лідери тактичної ланки – сильні сержанти, сильні лейтенанти. Я дякую всім нашим воїнам, які взяли участь в опитуванні. І ми продовжимо за допомогою «Армії+» й інших цифрових інструментів нашої держави залучати наших людей до ухвалення державних рішень. І друге призначення: бригадний генерал Геннадій Шаповалов працюватиме з нашими партнерами у Вісбадені, його завдання – це координація безпекової допомоги Україні.

Слава Україні!

Читайте також

Перше українське «золото» з тхеквондо на Всесвітній літній Універсіаді: керівництво області привітало запорізького спортсмена з перемогою

Підприємці Запоріжжя та області!

«Екологічна освіта: Інновації для сталого майбутнього»: запорізьких студентів запрошують до участі у грантовому конкурсі

Створюємо безбар’єрне середовище: обстеження об’єктів, безбар’єрний маршрут, доступний транспорт та вдосконалення роботи «соціального таксі»

Створюємо безбар’єрне середовище: обстеження об’єктів, безбар’єрний маршрут, доступний транспорт та вдосконалення роботи «соціального таксі»

Оренда державного майна: будівлю магазину у Запоріжжі виставили на онлайн-аукціон

Тиждень доброчесності – навчально-просвітницький проєкт від НАЗК

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 872 удари по 25 населених пунктах Запорізької області

Шанс на повноцінне життя: у Запорізькій області здійснили успішну трансплантацію нирок двом чоловікам

У Запоріжжі уклали першу угоду за оновленою програмою «єОселя»

Оновлена програма «єОселя»: більше можливостей для ВПО та жителів прифронтових регіонів