Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Національний мультипредметний тест – 2025: затверджено календар

20 січня 2025 - 10:00

Затверджено Календарний план організації та проведення у 2025 році національного мультипредметного тесту (НМТ). Відповідний наказ ухвалило Міністерство освіти і науки України. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти

Тестування відбуватиметься під час основних і додаткових сесій:

  • основні проходитимуть протягом 14 травня – 25 червня; 

  • додаткові – 14–25 липня.

Етапи реєстрації на НМТ:

  • основний – з 6 березня до 3 квітня включно. До 8 квітня в персональних кабінетах можна внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому бажають пройти НМТ);

  • додатковий – 9–14 травня. Можуть зареєструватися особи, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвалися в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня.

З 4 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення. В них буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу це зробити з 11 липня. З міркувань безпеки учасників просять не розголошувати, де й коли проходитиме тестування. Адже від цього може залежати як їхня безпека, так і організаторів НМТ.

Інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено в персональних кабінетах учасників до 4 липня, додаткових – до 30 липня.

Читайте також

«Я досі чекаю, що він повернеться додому», – нагороди полеглих та зниклих безвісти за особливих обставин запорізьких Захисників передали їхнім родинам

Вакцинація – безоплатна й необхідна: у Запорізькій області стартував Європейський тиждень імунізації

Як працюватимуть екоіндустріальні парки: запорожців запрошують на презентацію

За матеріалами СБУ заочно засуджено настоятеля храму УПЦ (МП) на Запоріжжі, який агітував за «вибори президента рф»

Гребти вперед: у Запоріжжі ветерани змагалися у веслуванні на тренажерах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1517-го дня війни

Почути одне одного: у Запоріжжі працює простір підтримки для дітей і батьків

Опитування серед аграрних організацій громадянського суспільства

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 725 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

Підприємці Запоріжжя і області!

Чесність, відповідальність, відкритість: у Запоріжжі понад 100 закладів освіти долучилися до проєкту «Прозора школа»