Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ремонтні роботи в пошкоджених ворогом будинках: комунальники закривають вікна плитами ОСБ та вивозять будівельне сміття

29 січня 2025 - 14:00

У Шевченківському районі Запоріжжя тривають ремонтні роботи в пошкоджених ворожими обстрілами будинках. Комунальні служби закривають вибиті вікна плитами ОСБ, надають жителям будівельні матеріали для самостійного ремонту, накривають пошкоджені дахи плівкою.

Після російських атак у Шевченківському районі Запоріжжя не припиняються роботи. Щодня комунальні аварійні служби допомагають жителям полагодити їхні домівки.

– Ми зараз зашиваємо вікна на сходових клітках. Вони всі були вибиті. Крім того, є квартири, у яких потрібно закривати віконні отвори. Ми це теж робимо. Працюємо по заявках, – зазначив співробітник Муніципальної аварійної служби Ігор Михайлович.

За його словами, бригада аварійної служби, до складу якої він входить, уже закінчила зашивати вікна в чотирьох під’їздах, на черзі – ще три.

– Працюємо на об’єктах з дня обстрілу щодня, поки все не закінчимо. Спочатку було дуже багато вікон. Тоді ми використали за одну зміну приблизно 1600 листів ОСБ. Зараз уже поменше, – зазначив Ігор Михайлович.

До бригади аварійників постійно підходять мешканці навколишніх будинків, приносять заміри своїх пошкоджених вікон. Якщо жителям потрібні матеріали, то муніципальня служба одразу їм надає ОСБ-плити потрібного розміру. На прохання про допомогу аварійники теж не відмовляють.

– У нашому будинку вже третій раз вікна замінюють. Я своє вибите вікно затягнула плівкою. Зараз прийшла до аварійників попросити закрити його плитою. Сказали, зараз дороблять під’їзд і прийдуть до мене, – поділилась мешканка пошкодженого будинку Олена Борисівна.

На локаціях уже вивезли будівельне сміття. Також у пошкоджених будинках відновили енерго- та теплопостачання. Зашиття вікон плитами ОСБ завершать найближчим часом.

– Протягом дня ми повністю робимо півтора-два під’їзди. Після цієї локації вирушимо на іншу. Роботи, на жаль, багато, – підсумував співробітник Муніципальної аварійної служби Ігор Михайлович. 


 

Читайте також

#ШахрайГудбай: в Україні стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки

Музика, що надихає: у Запоріжжі відбувся гала-концерт переможців міжнародного конкурсу «Акорди Хортиці»

Український ветеранський фонд разом з Google надають безкоштовний доступ до ШІ-навчання для українців

Онлайн-ризики і підтримка дітей, які зазнали насильства в інтернеті: запорізьких соцпрацівників запрошують взяти участь в опитуванні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.05.2026

У Запоріжжі вшанували пам’ять жертв політичних репресій та сучасного російського терору

Сім людей поранені внаслідок ворожих атак по Запоріжжю, Пологівському та Запорізькому районах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.05.2026

Наука, яка працює для людей: у Запоріжжі відзначили науковців до професійного свята

Упродовж доби окупанти завдали 850 ударів по 53 населених пунктах Запорізької області

Запорізькі спортсмени тріумфували на чемпіонатах Європи з богатирського багатоборства та ушу

Якимівська громада відзначає 9 річницю створення