Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Американський юрист Кевін Данлеві провів онлайн-презентацію для студентів БДПУ

16 березня 2025 - 14:00

«Економічна основа демократії: регулювання ринку нерухомості в США».  З онлайн-презентацією на цю тему перед студентами та викладачами Бердянського державного педагогічного університету виступив американський практикуючий юрист Кевін Данлеві. Учасники зустрічі обговорили актуальні проблеми правового регулювання ринку нерухомості в Україні та США, ліцензування рієлторів, захист прав споживачів та інші питання.

Кевін Данлеві визнаний одним із 100 найкращих юристів Міннесоти за версією Super Lawyers та викладає юридичні спецкурси в європейських університетах. Він детально розповів про основні федеральні закони, що забезпечують прозорість і чесність фінансових операцій у сфері нерухомості в США.

Особливо цікавим для студентів було дізнатися про державне та місцеве регулювання, зокрема питання ліцензування рієлторів, правила укладання договорів та заходи щодо захисту прав споживачів. Американський експерт також розглянув аспекти зонування, податкові зобов’язання власників нерухомості та механізми боротьби з шахрайством. 

Учасники онлайн-зустрічі – студенти та викладачі соціально-гуманітарного факультету БДПУ – активно обговорювали з американським юристом актуальні проблеми правового регулювання ринку нерухомості в Україні та США. Така міжкультурна дискусія сприяє не лише розширенню професійних знань, а й поглибленню міжнародних зв’язків між освітніми інституціями двох країн.

Кевін Данлеві, який співпрацює з БДПУ ще з 2013 року, висловив підтримку університету та Україні в цей непростий час. 

– Сподіваюся, ми продовжимо нашу співпрацю, яка є важливою для кожного з нас. Маю надію, що одну з наступних лекцій я зможу провести в рідному вам Бердянську, – наголосив Кевін Данлеві.


Читайте також

В2В-зустрічі для українських енергетичних компаній з італійськими партнерами

У Запорізькій області стартував територіальний етап всеукраїнських учнівських олімпіад

«Коли зникають фарби»: у Запоріжжі презентували книгу поліцейського про мужність і людяність у час війни

«Прозора школа»: у Запоріжжі до «Хабу доброчесності» приєдналися понад 100 закладів освіти

Упродовж доби окупанти завдали 667 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області.

Голоси міста, що звучать попри війну: у Запоріжжі відкрили нову виставку

Допомога без кордонів: Запорізька область посилює співпрацю з італійськими партнерами

«Нас єднає Байда»: 55 нових учасників посвятили до юнацького руху «Байда»

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 18.10.2025

Упродовж доби окупанти завдали 898 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

«Діалог влади та бізнесу»: можливості для експортерів

Безпечно і безбар’єрно: у Комишуваській «підземній» школі розпочалося навчання