Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Не для продажу»: Україна відкрила власний павільйон на Всесвітній виставці EXPO 2025 у Японії

15 квітня 2025 - 10:00

Україна відкрила свій павільйон під назвою «Not For Sale» (Не для продажу) на Всесвітній виставці EXPO 2025 в Осаці, Японії. Замість традиційної експозиції – унікальний «Магазин, у якому нічого не можна купити» та зона стійкості українських бізнесів. Відкриття павільйону відвідали Почесний консул України в Японії та представники Міністерства економіки Японії. Про це повідомляє Міністерство економіки України.  

Головна тема цьогорічної Всесвітньої виставки EXPO – створення суспільства майбутнього для нашого життя. У виставці беруть участь понад 160 країн, які демонструють власні інноваційні досягнення.

Україна також долучилася до Всесвітньої виставки та відкрила свій павільйон «Not For Sale» (Не для продажу), презентуючи власне бачення цінностей майбутнього. Зокрема, виставка демонструє, що навіть у найскладніших умовах українці продовжують розвиватися, відновлюватися та вражати світ інноваціями.

«Not For Sale» – це магазин, у якому нічого не можна купити. Замість товарів тут представлено 18 предметів. Кожен із них символізує людські цінності – свободу, гідність, стійкість.

Об’єкти на виставці мають штрих-коди, які відвідувачі можуть сканувати за допомогою спеціальних магазинних сканерів, встановлених у павільйоні. Замість звичних цін на товари вони можуть побачити на екрані відеоісторії з України, що метафорично демонструють ціну, якою українцям дається право на освіту, медичну допомогу, свободу вибору тощо. 

Щогодини через українську експозицію проходить до 1,5 тис. відвідувачів. За підрахунками організаторів, за пів року, поки триватиме виставка, виставку побачать близько 23 мільйонів людей. 

Участь України в EXPO 2025 стала можливою завдяки підтримці уряду Японії, Програми розвитку ООН в Україні та бізнес-партнерів. Тому поруч із головним павільйоном розташована зона «Values-Driven Economy» (Економіка, керована цінностями). Тут відвідувачі побачать артефакти від компаній, які продовжують працювати та розвиватися в Україні попри виклики повномасштабної війни.   

Виставка триватиме з 13 квітня по 13 жовтня 2025 року. Більше деталей про проєкт можна знайти на офіційному сайті українського павільйону за посиланням

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1498-го дня війни

Прапорці пам’яті, дзвіночки й тематичний фільм: 68 історій мужності, втрат та незламності

Стартував відбір до програми «PRO лідерство»: запорізьких молодих лікарів запрошують до участі

Зміни в ліцензійних умовах у сфері пожежної безпеки: простіше, прозоріше, безпечніше

ВОРКШОП «ВІДПОВІДАЛЬНЕ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ ЯК ПЕРЕДУМОВА ВІДНОВЛЕННЯ ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ: ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ МІСЦЕВИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ»

У Запоріжжі реконструювали підстанцію екстреної медичної допомоги у Хортицькому районі

Квітнева доплата: хто отримає 1500 грн від держави

Проєкт CyberBee відкриває шлях у кібербезпеку для людей з інвалідністю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.04.2026

Проєкт CyberBee відкриває шлях у кібербезпеку для людей з інвалідністю

Загалом упродовж доби окупанти завдали 975 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області

Запорізька школа дзюдо тримає марку: три нагороди у скарбничку збірної України