Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Впродовж доби окупанти завдали 544 удари по 10 населених пунктах Запорізької області

29 квітня 2025 - 07:15

  • Війська рф здійснили 7 авіаційних ударів по Гуляйполю.
  • 364 БпЛА різної модифікації атакували Лобкове, Камʼянське, Степове, Гуляйполе, Щербаки, Новоданилівку, Малу Токмачку, Чарівне та Новодарівку.
  • 5 обстрілів з РСЗВ накрили Лобкове, Щербаки та Новодарівку.
  • 168 артобстрілів завдано по території Лобкового, Камʼянського, Степового, Гуляйполя, Оріхова, Щербаків, Новоданилівки, Малої Токмачки, Чарівного та Новодарівки.

Надійшло 13 повідомлень про пошкодження будинків, автомобілів, гаражів та обʼєктів інфраструктури. Мирні жителі не постраждали.

Читайте також

Стан здоров’я після фронту: можливості для відновлення ветеранів та ветеранок

Запорізьких крафтярів та майстрів запрошують на відкриту зустріч з організаторкою всеукраїнських крафтових ярмарків Анастасією Александрович

Жорстка конкуренція і місце в ТОП-5: збірна Запорізької області успішно виступила на Кубку України з карате JKS

Як громадам втримати стабільний зв’язок під час відключень

Загалом упродовж доби окупанти завдали 640 ударів по 24 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1370-го дня війни

Перемога запорізького духу: у Запоріжжі пройшов обласний чемпіонат з боротьби греко-римської та вільної

Підприємці Запоріжжя та області! 

Пліч-о-пліч: згуртовані громади: Павлівська громада посилює партнерство зі Шрамківською

«Діалог влади і бізнесу»: на яку підтримку від держави можуть розраховувати запорізькі підприємці

Небезпечні знахідки: як поводитися при виявленні вибухонебезпечних предметів

Можливості для ветеранів та ветеранок: спорт як інструмент реабілітації та повернення до цивільного життя