Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юні спортсмени Запорізької області відзначили Всеукраїнський день футболу товариським матчем

29 квітня 2025 - 16:55

В Запоріжжі відбувся товариський матч з футболу між командою обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу ФК «Металург» та збірною Пологівської та Оріхівської дитячих спортивних шкіл. Приурочили змагання до Всеукраїнського дня футболу.

Серед тих, хто вийшов на спортивне поле, і Вадим Тетяненко з Оріхова. Хлопчик займається футболом вже 6 років, має безліч нагород і мріє стати професійним футболістом. 

Суперник у нас був сильний. Цього разу забити гол мені не вдалося. Деякі хлопці грали перший раз в такому форматі і на такому полі. Їм було важко, тому ми і програли, хоч і змагалися на повну силу, – поділився юний спортсмен. 

Оріхівська ДЮСШ, де тренуються Вадим та його друзі, наразі релокована до Запоріжжя. Заняття проходять в 2 групах за віковими категоріями, в кожній – по 16 футболістів.

 – На тренування приходять не тільки хлопці з Оріхова, але й діти, що разом з батьками виїхали до Запоріжжя з тимчасово окупованих  Чернігівки, Михайлівки, Мелітополя. Нове поле, новий суперник – це завжди гарний досвід. Тому використовуємо будь-які можливості для участі у змаганнях. Протягом травня плануємо взяти участь у трьох виїзних турнірах, щоб діти могли перевірити власні сили та відпрацювати навички, – зауважив тренер з футболу Оріхівської ДЮСШ Андрій Гордик.

За словами директора ОСДЮСШОР з футболу ФК «Металург» Сергія Ключика, всі учасники товариського матчу отримали позитивні емоції, адже гра пройшла у теплій та дружній атмосфері.

Команди-учасниці були нагороджені пам’ятними дипломами, а юні футболісти отримали солодкі подарунки на згадку про цей яскравий день.

Читайте також

Державна підтримка та пільгові кредити: нові можливості для бізнесу в умовах енерговикликів

єЧек в Україні: цифрові чеки вже у банківських додатках

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1459-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1460-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 754 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

«Франція продовжує підтримувати Україну, і я переконаний – світ має робити так само», – Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Упродовж доби окупанти завдали 679 ударів по 36 населеним пунктам Запорізької області

Підтримка запоріжців у дії: гаряча лінія із заступницею голови Запорізької ОДА Людмилою Бухаріною

Запорізька область готує план дій у відповідь на зміни клімату

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.02.2026