Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області продовжує діяти заборона на відвідування водних об’єктів: рятувальники попереджають про мінну небезпеку

19 травня 2025 - 15:30

З початку 2025 року одна людина загинула на водоймі в Запорізькій області. Про продовження заборони купання на водних об’єктах регіону повідомив т.в.о. заступника начальника відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України в Запорізькій області Олександр Клименко під час брифінгу в медіацентрі при ОВА.

Протягом 2023-2024 років на підконтрольній території Запорізької області на воді загинуло 30 людей.

– Зокрема, у 2023 році на водних об’єктах загинуло четверо дітей, а у 2024 році – двоє. Цього року в області вже одна людина втратила життя на водоймі, – наголосив т.в.о. заступника начальника відділу техногенної безпеки ГУ ДСНС України в Запорізькій області Олександр Клименко.

Ще у 2023 році Запорізька обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ввела заборону для жителів регіону відвідувати місця масового відпочинку людей на водних об’єктах. 

– У 2024 році Рада оборони Запорізької області ухвалила рішення про продовження дії цієї заборони, яка триває й донині. Адже всі водні об’єкти на території регіону, ймовірно, забруднені вибухонебезпечними об’єктами. Наразі мінна небезпека, зокрема й на воді, є серйозною загрозою для життя та здоров’я людей, – наголосив Олександр Клименко.

За його словами, рятувальники спільно з правоохоронцями будуть нагадувати населенню про діючу заборону та слідкуватимуть за її дотриманням громадянами.


Читайте також

Підприємці Запоріжжя та області!

«Зимовий вступ»: нові можливості для запорізьких вступників

Уряд вніс зміни до регламентів хімічної продукції: бізнес отримає більше часу для переходу на нові стандарти

Підтримка запорізького бізнесу в умовах війни: нульові ставки податків на землю та нерухомість

ПРЯМА ЛІНІЯ із Щербаковим Олександром Валерійовичем

Снігопад в Запорізькій області: як комунальники протистояли наслідкам негоди

«Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги»: в Україні стартувала реєстрація спортивних команд

Податки захищають: дізнавайтеся все про податки і власний внесок у захист країни

Мандрівка мрії: діти Роздольської громади відвідали гостинне Прикарпаття

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.01.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 821 удар по 27 населених пунктах Запорізької області.

Упродовж доби окупанти завдали 498 ударів по 23 населених пунктах Запорізької області